Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem képesek beismerni a...

Miért nem képesek beismerni a nők, hogy a férfiak mindenben jobbak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
94%

Mert ez egyszerűen nem igaz!!!

és ezt a pasik többsége is tudja,még ha sokan nem is merik beismerni "nyilvánosan"!

2010. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan már! Mindenben jobbak? Ezt pasi, vagy nő kérdezi?Vannak ügyes emberek, vannak szerencsétlenebbek. Nem "nem" kérdése. Én nő vagyok, de a párom nélkül nehéz volna, s ő is így gondolja. KIEGÉSZÍTJÜK egymást. Ketten vagyunk EGÉSZEK, s elismerjük, hogy ki-ki miben jobb.
2010. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
90%
Miben jobbak?:) Mert nálam semmiben!:p
2010. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor miért nincs kint, hogy jelentés a moderátoroknak?


Amúgy szerintem nincs értelme neki válaszolnunk. Csak provokálni jött ide.

2010. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
91%

És miben jobbak mint a nők? mert van pár dolog amiben messze alul maradnak a nőknél..

Pl:

- gyerekszülésben is jobbak?

-gyereknevelésben is?

- tud egy férfi profi módon vasalni?

-egy férfi végig tudja ezt csinálni?

reggel 5-kor kelni,hogy a családnak reggelit adjon.Majd elmenni 8-9 órát dolgozni.Munka után bevásárolni,majd elmenni a gyerekekért az oviba,suliba.Otthon főzés,mosás,és takarítás mellett még játszani előbb a gyerekekkel majd este szexisnek lenni a férjnek..Késő este amikor már mindenki alszik előkészíteni a holnapi napot..Na erre képes egy férfi????

2010. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
83%

Hmm...a nők is megtudják úgyan

azokat csinálni,kitudják cserélni a villanykörtét, kapálni, ásni is tudnak sőt mi felénk az asszonyok is ganéznak.

Ha festésről van szó vagy más ahhoz hasonlóhoz akkor meg ígyis úgyis mestert hívunk!

2010. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
16%
Én még csak lány vagyok de szerintem is így van majdnem teljesen, mert a tv-ben ált. férfi szakácsok vannak és tapasztalatból tudom h a fiúk jobban röplabdáznak. Egyenlőre ennyi. De amit írt az egyik hozzászóló szülni nem tudnak! :)
2010. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
88%
nagy francokat jobbak
2010. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 Deus88 ***** válasza:
95%

Havelock Elis már 1894-ben kimutatta, hogy a nők az emlékezőtehetség, a színlelés, az együttérzés területén felülmúlják a férfiakat.

Míg a férfiak erősebbek a számtan, a térérzékelés és a tájékozódás terén, addig a nőknek az idegennyelv-tanulás és a helyesírás megy könnyebben.

Ez dobta ki a google de szerintem tulélésbe jobbak mind a nök ezzel nem a háztartásra gondolok hanem az extrém hejzetekre de ez csak az én véleményem.

2010. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
0%

ja ezen én is rágodok, mint minden férfinemű


A FÉRFIAK OKOSABBAK: einstein, thomas edison, kopernikusz.

ERŐSEBBEK: Fekete Laci, Nikk Árpád.


Ügyesebbek, és sportosabbak: Rippel fivérek.

2010. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!