Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Majdnem 42 évesen bevállalhato...

Majdnem 42 évesen bevállalhatok még egy szülést?

Figyelt kérdés
A férjemmel 16 éve vagyunk együtt. Jelenleg 4 gyermekünk van, ebből 2 nem közös (neki egy 19 éves fia, nekem egy 18 éves lányom), a közös gyerkőcök pedig 15 és 7 évesek. Úgy döntöttünk, szeretnénk még egy gyermeket, ami viszont visszatart minket, az a korom, nemsokára 42 éves leszek. Párom fél, hogy ebben a korban már több az esély az esetleges rendellenességekre. Ti belevágnátok, be mernétek vállalni?
2010. júl. 13. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Bevállalnám. Ma már a legtöbb rendellenességet időben kiszűrik.
2010. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag és a férjeddel stabilan álltok akkor miért ne?!
2010. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
több az esély,de nem annyival,hogy emiatt lemondjatok a kisbabáról,ha ez a szívetek vágya. ahol én élek,nem ritkán erre a korra esik az első-második kisgyerek érkezése,és senki nem tartja elítélendőnek.
2010. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondjatok le a babáról,viszont sorra kell venni a kockázatokat és a lehetőségeket..:)
2010. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%
én nem vállalnám, szegény keresztanyáméknak (34 éves, férje 35) dawn-kóros lett volna a kislányuk :'(
2010. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Tetőtől talpig egy jó kis szűrés sorozat, kivizsgálás. Ma már nagyon jó szűrővizsgálatok vannak. Azon kívül genetikai tanácsadás is létezik, ahol mindent elmondanak. Aztán kezdj el kismama vitamint szedni és mindent bele! Nem az számít hány éves vagy, hanem az, hogy hány évesnek érzed magad!
2010. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%

Én nem a rendellenességek miatt nem vállalnék gyereket!!De gondolj bele hogy 60évesen elmenni a középiskolai ballagására(már ha megéled??)Ne haragudj nem bántani akarlak csak ezt a gyereke még fel kell nevelni!

Én is szerettem volna még egy gyereket!Én 28éves voltam!A férjem 43.És mondta hogy ha megéli a lányunk diploma osztóját már annak örülni fog!!És nem vállal még egy gyereket ha nem biztos abban hogy fel tudja nevelni!És szerintem igaza van!!De döntsetek meglátásotok szerint!!Jó egészséget és sok boldogságot!

2010. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

25éveseknek is lehet dawn-kóros.


Én is simán bevállalnám!

2010. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Down- kór.Sokadik gyereknél kevesebb az esélye.Első terhességnél 35 év fölött nő a kockázat folyamatosan. Ott van pl.a Jakupcsek Gabriella. Amúgy se egy ilyen popónyalós nő, karakán, korrekt és be merte vállalni. Ha anyagilag megtehetitek, miért ne?
2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
10%
Nem gondolod, hogy a testvérek már nem tudnak összeszokni? 18 éves a lányod, ne akarj neki kistesót.
2010. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!