Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyuci pici fiacskája, azt...

Anyuci pici fiacskája, azt mondta, hogy önző vagyok. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 7- éves gyermekem. Az apja szereti, és mindent meg ad neki, bicigli, puad stb..., DE sajnos anyósommal élünk. Eltudnánk költözni lenne rá pénz, de a férjem nem akar elmenni az anyjától. Az anyósom pánik beteg, és mire rá veszem a férjem, hogy költözzünk akkor anyósom rend szerint, épp meg akar halni, mikor meg tudja, hogy nem megyünk sehova, láss csodát, helyre jön.( Azért írtam, hogy pánik beteg, mert papírunk van róla) Ha meg kérem a férjemet, hogy segítsen akkor minimum 2 - órát várok rá, anyósom szól neki, kb 10 - perc és meg is van amit kért. Mikor hozzá mentem nem tudtam, hogy ennyire anyás. Mondtam neki, hogy szeresse, meg gondoskodjon az anyukájáról, de szerintem ez túlzás. Este 22- óráig mellette ül, rám szinte nincs ideje, ha anyósom alszik akkor csendben vagyunk, de ha én alszok, pihenek, akkor bögdös az újjával, hogy keljek fel. Ez már túl haladja a képességeim,és már a váló peren gondolkodom, nem szeretem a férjem, de ezt már nehezen bírom, a gyereket nem vitte el fagyizni, mert fáradt, de anyósomnak ment kapálni. Vagy tényleg önző vagyok?
2017. máj. 20. 18:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, nézzétek meg a Danielle Tanti c. filmet, ilyen az anyósod ? :D
2017. máj. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy önzp, alapbol nem egészséges anyosákhoz menni, pont ezérr.

Az meg pléne gáz, hogy a férjednek eévileg már ti vagytok a csládja, mégis ti nyeltek anyos hülyesége miatt.

Amugy egy pánikbetegtol nem fogtok megszabadulni, tapasztalat, MINDOG manipulálni fog titeket!


Én lelépnék gyerekestül (vagy nélküle), és megnézném, mennyire vagyok fontos a férjemnek, mert ez igy nem házasság.

2017. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
3%
Az se házasság, hogy amiatt elvál, mert az anyósát szereti. Szerintem ne csak elválj, hanem pereld le róla a lakását és a gyerektartási is legyen a fizetésének a háromnegyede, meg is érdemli. Hogy képzeli, hogy törődik az anyjával?
2017. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Beszélj a férjeddel, mondd el a problémáidat. Valamint, hogy arra jutottál elköltözöl a házadba, mert nem egészséges ez a kapcsolat az anyja és közte. Költözöl vagy költöztök ez már legyen az ő döntése, de te menj a gyerekkel mindenképp. Adj időt neki. Hátha észhez tér, miután már ti nem lesztek ott. Ha pedig akkor is az anyjához ragaszkodik, akkor add be a válópert. Hiszen ti hárman vagytok egy család.
2017. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

"Hogy képzeli, hogy törődik az anyjával?"


Nem törődik az anyjával, hanem csak vele törődik. A családjára nincs ideje, csak a gyereknek veszi meg pénzen, ami épp eszébe jut. Ennyi erővel akár el is válhatnak, igen. Ajándékokat venni utána is tud a gyereknek, a felesége legalább nem készül ki idegileg attól, hogy van egy férje, de az szarik a fejére, és senki se hátráltatja a pici fiút se abba, hogy mosmár este 10 után is csak a mamával legyen.

2017. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
19%

te vállaltál oda gyereket, gondolom anyós meg a nyámnyila férjed ugyanilyen volt, most vagy maradsz vagy elválsz.

én nem szültem volna oda, egy ilyen röhej férfinak

2017. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16%
Milyen jó lesz ám a gyereknek egy csonka családban felnőni.
2017. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%

#3, kicsit naiv vagy "Kommunikáció. Csodákra képes. :) " - tök ó közhely, de ezzel a ygerekekl mit lehete kommunikálni és milyen sikerrel?


A férjed átvágott - a házasságkor ilyesmiket fogadnak, hogy jóban-rosszban... mindenfélék és VELED - mert te vagy a párja, ti volnátok a családja.

A gyereket lerendezi pénzzel, téged meg böködéssel.

Szóval kilépett ő a családból - ideje a válással ezt rendesen lezárni.

2017. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
25%
#18 - Azt állítod, hogy ha szó nélkül lelép és beadja a válópert az jobb megoldás, mint az, hogy megbeszéljék a dolgot? Mert nekem az inkább ugyanolyan viselkedésnek tűnik, mint amit az anyja csinál, megzsarolja. Ha nem csinálod azt amit én szeretnék elválok, elhagylak stb.
2017. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
29%

A másik házat örökségből vagy a közös pénzből vetted? Ha örökség, akkor a te külön tulajdonod és nincs gond, de ha a te keresetedből vagy közös számláról fizetted ki, akkor a tulajdonjogát tisztázni kell, mert a férjed és az anyja arra is ráteheti a kezét.

A költözés jó döntés, de a ház részleteit tedd tisztába, mielőtt onnan sem lenne hová menned.

2017. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!