Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyuci pici fiacskája, azt...

Anyuci pici fiacskája, azt mondta, hogy önző vagyok. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 7- éves gyermekem. Az apja szereti, és mindent meg ad neki, bicigli, puad stb..., DE sajnos anyósommal élünk. Eltudnánk költözni lenne rá pénz, de a férjem nem akar elmenni az anyjától. Az anyósom pánik beteg, és mire rá veszem a férjem, hogy költözzünk akkor anyósom rend szerint, épp meg akar halni, mikor meg tudja, hogy nem megyünk sehova, láss csodát, helyre jön.( Azért írtam, hogy pánik beteg, mert papírunk van róla) Ha meg kérem a férjemet, hogy segítsen akkor minimum 2 - órát várok rá, anyósom szól neki, kb 10 - perc és meg is van amit kért. Mikor hozzá mentem nem tudtam, hogy ennyire anyás. Mondtam neki, hogy szeresse, meg gondoskodjon az anyukájáról, de szerintem ez túlzás. Este 22- óráig mellette ül, rám szinte nincs ideje, ha anyósom alszik akkor csendben vagyunk, de ha én alszok, pihenek, akkor bögdös az újjával, hogy keljek fel. Ez már túl haladja a képességeim,és már a váló peren gondolkodom, nem szeretem a férjem, de ezt már nehezen bírom, a gyereket nem vitte el fagyizni, mert fáradt, de anyósomnak ment kapálni. Vagy tényleg önző vagyok?
2017. máj. 20. 18:41
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, a nem véletlenül került oda. Azt akartam írni, hogy szeretem a férjem ;)
2017. máj. 20. 18:49
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
az a "nem" szerintem freudi elszólás...
2017. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Kommunikáció. Csodákra képes. :) Mond el a férjednek, hogy hogy érzel és kössetek komprumisszumot.

Amit az anyukája csinál az lelki terror. Sajnállak érte téged meg a férjedet is. Amúgy nincs após vagy tesója a férjednek?

2017. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
Bicikli, bökdös
2017. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
tipli
2017. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Az apja szereti, és mindent meg ad neki, bicigli, puad stb


úgy érted, ketten adjátok meg neki...

2017. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

4 - es

Köszönöm de nem tanórát kértem. Napi 12 - órát dolgozom és, itthon is helyt kell állni. Sokszor éjfél mire meg főzök, anyósomra is én főzök. Bocsánat utólag is a helyes írási hibákért. Kérlek ne azt nézzétek. Akkor szerintetek is jobb ha elválok. Mert én már vettem egy házat ahova mehetek a gyerekkel.

2017. máj. 20. 19:46
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Én először csak elköltöznék nem válnék egyből.Ha titeket választ akkor úgyis utánatok megy. Aztán ha x ideig nem költözne hozzátok (pl1-2 hónap) akkor válnék.
2017. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Háát nem tudom.. Akit szeretek, arról nem nyilatkozom úgy, hogy "anyuci pici fiacskája".
2017. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
5%
Elvál, mert az apa jobban törődik az anyjával. Beszarok. Miért nem leszel egyből öngyilkos? Azért ennyire nem kell sietni.
2017. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!