Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valóban udvariatlan voltam?

Valóban udvariatlan voltam?

Figyelt kérdés
Kisfiam bárányhimlős.3 éjszaka nem aludt a viszketés és magas láz miatt.Végre délután aludt kicsit.Férjem meglátogatta ma a szüleit,anyósom mondta,hozza már el,megnézné a gyereket.Felriadt álmából,de sikerült visszaaltatnom,mikor megérkeztek.Még bent akartam maradni mellette kicsit,nehogy a mozgásomra,ajtónyitásra felriadjon újra.Anyósom megsértődött,hogy nem rohantam őt üdvözölni,és azért is,hogy nem látta az unokáját,ezért hazament.A férjem is leszidott.
2015. máj. 29. 18:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van, első a gyerek, majd ha meggyógyult, akkor megnézi anyósod. Inkább ő volt a bunkó, hogy ilyeneken megsertődik.
2015. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan kimehettél volna, és anyós is vethetett vna rá egy pillantást. Ha nem elefánt mód közlekedtek, nem ébredt volna fel.


A férjed ordibálása - ha, egyáltalán... - nem jogos, de a neheztelése igen.


A gyerek nem hal bele, ha bárányhimlősen is látja a nagyanyja... ha meg felébred, újból elaltatod, mi ebben a nehéz?!

2015. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az a problémám,hogy látni akarta a nagymamája.Csak várhatott volna egy kicsit míg kimegyek,illetve míg a gyerek felébred,hogy találkozzanak.Tudod,3 sírós,kínlódós éjszaka után örültem,hogy aludt egy órácskát.Egyáltalán nem könnyű visszaaltatni,különösen,ha beteg./Anyósról meg annyit,hogy összel jött a gyerek szülinapján.Ha mi nem megyünk,hiába hívjuk,nem jön,mindig van fontosabb dolga (nyugdíjas)/.
2015. máj. 30. 11:29
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A te férjed is olyan, mint az enyém, az anyja lesz az első mindig neki. Nálunk volt egy nagyon hasonló szitu pár hónapja: gyerek nem aludt éjjel, nyűgös/beteg volt. Meg voltunk hívva anyósékhoz, nem akartam menni egy 1 éves beteg babával, de férjem hisztizett, hogy várnak. Elindultunk, a kocsi persze elringatta mire odaértünk, erre férjem fel akarta kelteni, merthogy a nagyszülők látni akarják. Nem hagytam, összevesztünk. Anyós annyit mondott, hogy de hát ő már megterített, azt hogy hogy van az unokája meg se kérdezte.

Mi most jutottunk el múlt héten odáig, hogy férjem akkor megy hozzájuk a gyerekkel amikor akar, de én többé nem fogok.

Anyósod meg férjed is nagyon bunkón reagált, ne foglalkozz velük!

2015. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem élnék le ilyen emberrel egy életet.
2015. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A helyzet kulcsa a férjed...


Ne sírdogálj:)

pihend ki magad és beszéld meg vele nyugodt légkörben, hogy ez így nem OK.

Máskor, ha pihenésre van szükség, ne jöjjön senki.

Ilyenkor lehet más időpontot egyeztetni.


Próbálj meg jobban bízni magadban, és elérni, hogy a férjed jobban tiszteljen! :)

2015. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!