Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valóban udvariatlan voltam?

Valóban udvariatlan voltam?

Figyelt kérdés
Kisfiam bárányhimlős.3 éjszaka nem aludt a viszketés és magas láz miatt.Végre délután aludt kicsit.Férjem meglátogatta ma a szüleit,anyósom mondta,hozza már el,megnézné a gyereket.Felriadt álmából,de sikerült visszaaltatnom,mikor megérkeztek.Még bent akartam maradni mellette kicsit,nehogy a mozgásomra,ajtónyitásra felriadjon újra.Anyósom megsértődött,hogy nem rohantam őt üdvözölni,és azért is,hogy nem látta az unokáját,ezért hazament.A férjem is leszidott.
2015. máj. 29. 18:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ok,megérteném,ha várt volna 10 percet és nem üdvözlöm.De bejött,kiakadt,hogy pont alszik a gyerek,mikor ő jön /ezt korábban is sokszor eljátszotta/.Szóval bejött,le sem öltözött,és csak az ajtó záródását hallottam,először azt hittem,a férjem szaladt ki,mert valamit az autóban felejtett /gyakran előfordul.

De elfogadom,hogy sokan másképp látjátok.

2015. máj. 29. 18:52
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a férjed egy idióta az anyjával együtt! Érzéketlen tuskók.
2015. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően azt nem tudom felfogni, hogy miért kell bárányhimlős gyerekhez vendéget hívni. A férjednek kapásból azt kellett volna mondania, "Anyukám, ne haragudj, de most nagyon nem alkalmas, a gyerek beteg, három éjjel nem aludtunk, épp azért szaladtam most át, hogy találkozzunk kicsit, megnézzem, hogy vagytok, de inkább gyertek el a jövő héten, ha már jobban van."


Amúgy a nagyokosok ugye altattak már bárányhimlős, kínlódó gyereket, csak hogy így tudják, hogyan kell aludnia egy háromévesnek...? Na és ha nem úgy alszik? Van rossz alvó gyerek is, ha emellé jön egy bárányhimlő, simán nem bír aludni szerencsétlen napokig.


Nem, szerintem nem voltál udvariatlan, az én anyósom pl. akkor se várja el, hogy pattanjak a kedvéért, mint egy anyakirálynőnek, ha nincs beteg gyerek a háznál.

2015. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan az én kislányom mégcsak 9 hónapos de ahhoz van szoktatva hogy zajban is tudjon aludni, ha esetleg megy a mosógép, mosogatok vagy pakolászok utána, így bárhol, bármikor bármilyen hangzavarban eltud aludni még ha 10 ember beszélget körülötte akkor is. Viszont egyszer volt beteg, akkor még a legnagyobb csendben sem lehetett elaltatni és mikor sikerült még arra is felébredt mikor léptem egyet és a papucsom hozzáért a padlóhoz.

Na már most, anyósod jó nagy bunkó...tudja hogy beteg a gyerek, ráadásul nem megfázás hanem egy bárányhimlő ami igencsak megviseli a kicsit és megy unokázni??

Az addig oké hogy férjed megy hozzá de ő is tekintettel lehetett volna rád és a kicsire.

3 éjszaka nem aludtál ez bárkinek egyértelmű hogy nem az anyósodat akarod ilyenkor látni, főleg hogy még csak nem is kedvelitek egymást így nem tudom mit gondolt a férjed..

A másik hogy egy beteg gyereknek is ilyenkor minden nyugodtan átaludt perc fontos, miután ő is átszenvedi az éjszakákat , nappalokat, viszket, lázas, fáradt...

a férjednek marhára nincs igaza, sőt még őt kellett volna leszidni mikor ilyen körülmények között odaviszi anyukát.

2015. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
amilyen az anyja, olyan a fia.
2015. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%

A férjed egy barom, tudod mikor engedtem volna eleve az anyósomnak ( pedig jóban vagyunk)hogy 3 napi nem alvás után az egyetlen időpontban mikor nyugodtabb a helyzet betoppanjon.

Nem hogy nem üdvözöltem volna, hanem az ajtóból fordítom vissza egyenesen az udvarra....

Sok eszed volt hozzámenni egy anyuci pici pö..éhez, ez nem fog változni főleg, hogy a gyerek helyzete ellenére is téged szidott le. Soha nem lennék egy ilyen nyomorék felesége, hál isten nem is vagyok, nálunk megvolt a leválás, de volt részem lúzerekkel, nem is 1-el...nem tartott sokáig.

2015. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem voltál udvariatlan és férjed is lehetne egy picit határozottabb,vagy akkor minek alapított családot,ha ilyen mama kedvence.
2015. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
21%
Ez nemhogy udvariatlanság, de tuskó viselkedés!
2015. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanmar, ekkora ugyet csinalni ebbol!! Komolyan ilyen aprosag miatt sertodik meg? Eszem megall. Nincs mas dolga az oreglanynak?


bocsi de ez kijott

2015. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha félreteszem azt a részt, hogy beteg a gyerek, kialvatlan, hogy alkalmatlan az időpont, stb., nekem akkor sem normális, hogy az "anyós" elvárja, hogy ugrojanak köszönteni. Ezt kb. egy kapcolat elején, a benyalós időszakban el tudom képzelni, hogy rohanok üdvözölni a drága mamát, de így, hogy évek óta ismeritek egymást, ráadásul nem is egyedül kellett ácsorognia, hát ez inkább vicces :D Ha esetleg kihagytad azt a részt, hogy ő az angol királynő, akkor talán el tudom képzelni, de így nem. Azt meg, hogy a saját párom lebunkózzon, vagy hogy egyáltalán hasonló stílusban küldjön el a francba, biztos hogy nem csendes kis pityergéssel díjaznám... De mindenki más :)
2015. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!