Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valóban udvariatlan voltam?

Valóban udvariatlan voltam?

Figyelt kérdés
Kisfiam bárányhimlős.3 éjszaka nem aludt a viszketés és magas láz miatt.Végre délután aludt kicsit.Férjem meglátogatta ma a szüleit,anyósom mondta,hozza már el,megnézné a gyereket.Felriadt álmából,de sikerült visszaaltatnom,mikor megérkeztek.Még bent akartam maradni mellette kicsit,nehogy a mozgásomra,ajtónyitásra felriadjon újra.Anyósom megsértődött,hogy nem rohantam őt üdvözölni,és azért is,hogy nem látta az unokáját,ezért hazament.A férjem is leszidott.
2015. máj. 29. 18:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Anyósodat ignoráld. Férjednek pedig mond meg, vagy leszakad anyuciról, vagy ő lehet a következő felesége.
2015. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem voltál az.
2015. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
mekkora depresszió....mindjárt felkötöm magam :D
2015. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3-as!Nem vagyok ettől depressziós.Sokat bántott már anyósom,volt egy durva húzása is régebben,akkor a kötelező ünnepekre korlátoztam a találkozásunk.A férjem gyakran megy hozzájuk,sokszor viszi a kisfiunkat is,amit szorgalmazok is,csak én nem megyek.Ez hónapok óta bevált,most itt egy újabb konfliktus,és én vagyok a szemét,mert a gyerekem fontosabb volt.
2015. máj. 29. 18:35
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

"leírok egy egyértelműen számomra kedvező szituációt, van benne beteg gyermek, önfeláldozó ápolás, szívtelen, önző anyós és minden, ami kell, majd álszent módon felteszem a kérdést, hogy vajh' hibáztam-e valamiben"


Unatkozol?

2015. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Valóban udvariatlan voltál. Miért ne láthatta volna anyósod a kicsit? Attól, hogy mozogsz, nem ébred fel egy kisgyerek, ha nincs ahhoz szoktatva, hogy síri csönd legyen körülötte.
2015. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Hát... nem csoda hogy nem esett jól a férjednek. Udvariatlan. Mindemellett megértem a szándékodat, de az anyósod valószínűleg nem érzi azt át, milyen három éjszaka ébren lenni és betegnek lenni. Ő csak látni akarta az unokáját, de úgy jött le az egész, hogy te ki se mentél, be se hívtad, nehogy felébredjen a gyerek.

Szerintem nekem se esett volna jól. Ja, és van gyerekem, éjszakáztunk sokat mi is, mikor beteg volt. Szóval tudom miről beszélünk.

2015. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem,nem unatkozom,bőgök,mert a férjem leordított,lebunkózott.
2015. máj. 29. 18:41
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van a férjednek.
2015. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
Bocs, de én is egyetértek a férjeddel.
2015. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!