Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem ki akar anyósom sajátítani?

Figyelt kérdés

Nincs bajom anyósommal,kedvelem és sokat szokott segiteni is,de nagyon zavar h úgy érzem ki akar sajátítani.


Ő a francia határ mellett él és dolgozik Németországba,ritkán jön haza. Várja az unokát,ezt is megértem.


De zavar h úgy csinál mint ha nekem nem lennének szüleim.

Karácsonykor is itthon volt nálunk két hetet. Az én szüleimet ez miatt csak januárba látogattam meg. Mert végül is anyós egy évben kétszer van itthon,én a szüleimet meg 2-3 havonta meg tudom látogatni.


Mivel a karácsonyt nem tudtuk együtt tölteni,ugy beszéltük meg hogy húsvétra szüleim,és a hugom jönnek hozzánk.

De anyós is bejelentkezett h ő bizony jön húsvétkor,már le szervezte egy magyar munkatársával az utat.

Párom örül neki mivel tényleg ritkán látja az anyukáját,de az én szüleim is várták volna h velünk tölthessék a húsvétot.


Ők 250km-re élnek,és keményen kellett spórolniuk h a vonatjegyre meglegyen a pénz.


Én értem a páromat is h szeretné ha az anyukája jönne,de én is szeretnék a szüleimmel lenni.

Anyósom mindkettőnkre kiváncsi,mindketten hiányzunk neki.


Az nem opció h jön mindenki,mert nem tudjuk őket el szállásolni(1,5 szobás lakásban lakunk). Párom meg nem akarja mondani anyukájának h vegyen ki vhol egy szobát.


2015. febr. 3. 19:53
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

A húgom iskolás,a szüleim nem egy helyen dolgoznak,nekik tényleg össze kell hangolni h mikor tudnak szabadságra menni. Annak meg nincs értelme hogy majd jönnek pénteken du,és vasárnap a suli miatt mehetnek vissza. Most lesz a húgomnak tavaszi szünet. A vonatjegyek meg oda vissza nem 2 forint.


Ha anyós elöbb bejelentkezett volna,nyilván mondtam volna a szüleimnek h most nem jó,mert nincs hely itt lesz anyós.


De a szüleimmel már előbb megvolt megbeszélve h jönnek,már decemberben,mikor megbeszéltük anyós lesz itt karácsonykor.Anyós is tudta h a szüleim és a húgom jön húsvétra.


Tényleg sajnálom anyóst,h messze van,de neki is meg kell értenie h nekem is vannak szüleim,akik hiányoznak és kíváncsi vagyok rájuk. És ez amit csinál sztem csak érzelmi zsarolás. Irja a szomorú fejeket,meg h kár h nem akarjuk h jöjjön. Nem az van h nem akarjuk,hanem

2015. febr. 10. 10:02
 32/34 A kérdező kommentje:

* Nem az van h nem akarjuk,hanem egyszerüen mi nem tudjuk elszállásolni,és én nem is tudok vele foglalkozni.


Anyukáméknak szeretném megmutatni a várost(ők még sose voltak itt),ugy ahogy mikor ő itt volt neki megmutattuk.


Meg az is bosszantó h a telekocsival jön feszt,mikor karsonykor is ingyen jött-ment,mert munkatársával jött haza. Nagyobb ünnepekkor (karácsony-húsvét) mindig van munkatársa aki haza hozza ingyen. Eddig egyszer kellett telekocsiznia mikor tavaly nyáron a szabadságát töltötte,meg majd most ha meglesz a baba és jön.

2015. febr. 10. 10:06
 33/34 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerre mindkettőtök szülője jön?!
2015. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Húsvétkor az én szüleim és hugom jön.


Anyós nem tudom hogyan döntött,én egy ideje nem beszélek vele. Párom nem mondott semmit h jön-e húsvét után vagy sem.

DE sztem ő már csak a szülés után jön

2015. febr. 18. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!