Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire ki akar sajátítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ki akar sajátítani?

Figyelt kérdés

Pár dolog magamról, hogy ami a történet szempontjából fontos lehet: Nem dicsekvésképpen de relatíve jó alapokkal kezdek neki a nagybetűs Élet keményebb szakaszának. Van egy középkategóriás autóm, saját lakásom, mindkettő hitelmentesen, egy stabil munkám, amit uram bocsá még szeretek is csinálni, és végül de nem utolsó sorban, rendszeresen sportolok, úgyhogy még oly' veszett szarul sem nézek ki.

Viszont mindennek komoly tanulás és munka volt az ára, ami mellett hosszútávú kapcsolat szóba sem jöhetett. Pár egy éjszakás kaland belefért, de semmi több. Így a nőkkel való tapasztalatom igencsak véges.

Viszont, most, hogy végre nagyjából sínre ért az életem, már elkezdhettem ilyen téren is hosszabb távra tervezni. Ezzel a felfogással jöttem össze három hónapja egy 21 éves egyetemista lánnyal, de nem tudom, már szinte bánom...

Egy hónap után kikönyörögte, hogy nálam lakhasson. Azelőtt kollégista volt. Bár korainak éreztem, de végül is belementem. Azóta úgy érzem, teljesen kisajátít engem is, meg mindent amiért eddig dolgoztam. Ha egy órával tovább bent kell maradnom munkahelyemen, ami elég gyakran megesik, már tíz percenként telefonál, hogy mikor indulok már haza. Mindent amim van már közös tulajdonnak tekint. Tehát van például "kocsiNK" meg "lakásuNK". Persze a fenntartásába egyiknek se száll bele, mivel ő még tanul. De például múltkor mikor jöttem haza, a kocsi sehol, hát egyből levert a víz, hogy ellopták. Mikor körbetelefonáltam kiderült, hogy ő vitte el vásárolni, kérdezés nélkül. Még jogsija sincs, állítólag az apja tanította vezetni, meg én engedtem párszor, hogy elhagyatott utakon a felügyeletem mellett ő üljön a volán mögé pár kilométer erejéig. Mikor ezt a fejéhez vágtam, még neki állt feljebb, hogy nem érti miért kell bejelentenie, hogy elviszi a kocsinkat, és hogy sérti, hogy én őt felelőtlennek tartom.

Lassacskán bár, de túltettem magam a dolgon, és most már ha eljövök otthonról, mindig viszem magammal a slusszkulcsot is.

Viszont a legdurvább pár napja történt, ez tette be végleg kiskaput.

Elrángatott egy találkozóra barátnőivel, hogy "bemutasson" nekik. Nem fűlött, hozzá a fogam, de jobb dolgom nem lévén, végül elmentem. Ahogy attól féltem az egész abból állt, hogy barátnőinek dicsekedett, hogy mi mindenünk van, milyen helyes, ügyes, okos, jóképű pasija van, mennyire nagyon szeretjük egymást. Magyarul ment a felvágás ezerrel. Mit ne mondjak, már kezdett sok lenni a dolog.

De akkor jött a legszebb mondat: "... és képzeljétek, már az eljegyzést tervezzük!"

Na erre a lányok körében elkezdődött a lelkes visítozás, az én gyomromban meg a feje tetejére állt a pacalpörkölt. Ugyanis soha egyszer nem említettem neki eljegyzést, sőt az utóbbi időben már inkább azon gondolkoztam, hogy hogyan szabaduljak ebből a kapcsolatból a lehető legkisebb összeveszéssel.

Mikor otthon a szemére hánytam, hogy mégis, hogy gondolta ezt a bejelentést, nekiállt hisztizni, hogy én márpedig neki két hete megígértem, hogy hamarosan eljegyzési gyűrűt kap, és már a szüleinek, meg a testvérének is elújságolta, és hogy én milyen hazug disznó vagyok vele.

Nos hacsak nem voltam drogos befolyás alatt (amit kétlek) ilyet én biztos, hogy nem mondtam, de még csak nem is gondoltam rá.

Nos itt tart most a helyzet, jelenleg is duzzog, hogy én őt mennyire átvertem. De ebben a kérdésben már tényleg nem engedek a hóbortjainak.

Igazából tudom, hogy az itteni válaszadók nagy része azt fogja tanácsolni, hogy "Menekülj!", és ezt is kívánom tenni. Ezt a kérdést igazából csak azért írtam ki, hogy a feszültséget kicsit levezessem. Bocsánat a hosszú drámázásért, és köszönöm, ha elolvastad.

Csirió!


25/F



2012. aug. 1. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szívbajos a csajszi, nem tudok mit hozzáfüzni. Úgyis tudod mit kell tenned, na meg aztán minden csoda 3 napig tart, tartja a mondás. Majd lecsitul ez is.
2012. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szívesen :-)

Tényleg mielőbb pakold össze a cuccát és küld haza (vagy vissza a koleszba). Nekem kicsit pszichopatának tűnik a csaj. Nyilván lesz hiszti, de jobban jársz ha gyorsan cselekszel.

2012. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de az ilyesmi megbocsáthatatlan szerintem. Csak romlani fog ha együtt maradtok, rövid úton szakíts vele. Biztos lehetsz benne, hogy mindennek el fog mondani. De így sincs más választásod, ha nem akarsz egész életedben vergődni. Ezekkel a paraméterekkel pedig biztos találsz jobbat.
2012. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól kifogtad a csajt! Nos igen, a tanácsom: MENEKÜLJ!!!! Amíg lehet! Mielőtt gyorsan frissen apukát nem csinál belőled!
2012. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nem értelmes, jóidulatú pasi lehetsz, a legjobbakat kívánok csak neked! :) Ezt a libát meg vágd ki a francba, ne hagyd magad!!!! Még ma megmondanám neki, lehet csomagolni, téged többet ne keressen. Szerintem nem fogja felfogni amúgy, hogy miért, tipikus ostoba pics@... Szóval igen, menekülj.
2012. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem értelmes = nagyon értelmes

Bocs, még korán van :D

2012. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát haver! A nő jól járt veled. Ha még nem járna suliba már rég felcsináltatta volna magát veled.

Nagy hiba volt ilyen külsőséges nőt a lakásodba rángatni nem is értem ha már van lakás, autó, munka miért nem egy olyan nővel kezdeményezel akinek szintén van munkája így közösen élhetnétek az életet. Én a helyedben kiraknám a csajt a lakásból és nem furikáznám a seggét a kocsival hanem buszon mint az iskolások... ki kell szakítani abból a szerencsés közegéből és máris megláthatod magas tesz rád csak imponál neki az, hogy van lakás, kocsi. 25 évesen ezen drámázol... te is megkaptad a csajt, ő csak ezt kéne cserébe... kényelmes ez neked is.

2012. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amit ez a csaj csinál, az a pofátlanság netovábbja
2012. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ember, ezt nem hagyhatod. Ez, amit művel, a pofátlanság egy olyan szintje, hogy még így is ég a pofám, hogy csak olvasom. :D Én a helyedben odamennék hozzá, szépen elmondanám, hogy sok volt, neked erre nincs szükséged, ezért röviden, de tömören szakítsunk. A csaj csak rád akarna telepedni, mert látja te jól megszedted magad. Elég undorító tőle... szóval igen, dobd ki!
2012. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem téged szeret, csak a lakásodat a kocsidat meg a kocka hasad..
2012. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!