Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babám teljesen ki...

15 hónapos babám teljesen ki akar sajátítani, van ezzel más is így?

Figyelt kérdés
Állandóan a nyomomban van, minden ébren töltött percében igényli a közelségemet, és még azt sem bírja elviselni, hogy a férjem megpuszil vagy átölel. Meddig lesz ez vajon így?
2010. dec. 30. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ezt szokta meg,még nagyon sokáig.
2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez kb. 1 hónapja van így, nem így szokta meg.
2010. dec. 30. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most kezdem erről leszoktatni mivel ketten vannak és 17 hos fiam nem birja elviselni ha a növérével is foglalkozok egy kicsit.

Ő sem ehez szokott hozzá de mostanában mindig hisztizik ha a nagyobbat is átölelem vagy meg puszilom.

Ilyenkor van egy kis hiszti de mindig hamar abba hagya

2010. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 hónapos lesz a lányom (1-jén) és bár nem féltékeny, de felettébb anyás lett. Eddig is mindig jött utánam a lakásban, akár mit csináltam, de most rohan és kiabálja hogy anyaaaa-aaaaanyaaaaa. Még akkor is ha épp amúgy jól eljátszik az apjával/nagyszülőkkel. Mondjuk ha anyukámék vigyáznak rá, semmi gond nincs. Ezt kb pár hete csinálja.

De féltékenységet nem tapasztaltam.

2010. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!