Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is anyósom túl...

Szerintetek is anyósom túl vaskalapos, vagy én vagyok felelőtlen?

Figyelt kérdés

28 hetes terhes vagyok, már szép nagy a pocakom. Ennek ellenére el szoktunk járni a férjemmel hetente egyszer "kocsmázni" a törzshelyünkre, ahol a barátainkkal találkozunk.

Ez általában úgy néz ki, hogy beülünk a helyre (ez egy hangulatos, csendes kis söröző), dumálunk, nevetünk, jól érezzük magunkat, és amíg a többiek piálnak, én kortyolgatom az alkoholmentes sörömet.


A múltkori ilyen buliról készült egy csomó fénykép, és felkerültek facebookra is.

Anyósom meglátta a fotókat, amiken nagy hassal egy "késdobálóban" pózolok, és teljesen kiakadt. Elmondott mindenféle felelőtlen nőszemélynek, amiért el merek menni szórakozni, szerinte onnantól hogy teherbe estem, otthon kellene ülnöm és kötögetnem a babaruhát, meg hímezni a kicsi takaróit.


Persze anyósom már akkor is utált, amikor még nem is találkozott velem, csak mert a kicsi fiának nője van. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha eljárok néha kikapcsolódni, és egyértelműen azért mond ilyeneket, mert utál és valamibe bele kell kötnie. De azért kíváncsi lennék kívülállók véleményére is, hogy szerintetek is felelőtlenség-e terhesen sörözőbe, pubba járni.



2014. nov. 9. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem iszol alkoholt nincs gond szerintem. Azt nem tudom az alkoholmentes sör mennyire egészséges/ártalmas, de én pl hétvégén szoktam egy pohár bort inni, abban viszont van alkohol. Dohányozni amúgy sem lehet már zárt helyen, szóval az hogy ülsz és nevetgélsz a barátaiddal nem hiszem hogy káros lenne. Ha otthon feküdnél depressziósan szerintem az lenne a gond...
2014. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
A malátás dolgokat szülés után is kifejezetten ajánlják, mert jó hatással van a tejtermelésre. A karamalz pl. pont ezért 300 forint a brendonban, holott mindenhol máshol 200 forint alatt van. :D
2014. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
En is jartam, uditoztem.. senkinek semmi koze hozza! Meg most allitsd le, mi lesz ha megszuletik a kicsi??
2014. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Jól olvasom, hogy heti 4 doboz alkoholos sör miatt palázik, valamint fotók miatt?


Az előttem íróval értek egyet, most kell leállítani valahogy anyóst, mert ebből később jóval több probléma lesz.

Takard be mert fázom, ne etesd ,mert megnyomtam a gyomrom (saját életemből vett példák) az anyós tipikus látszat embernek tűnik nekem, aki a valóság helyett a saját fantáziája alapján ad utasításokat.

El kell valahogy hallgattatni akkor amikor ezt még meg lehet tenni aránylag kis erővel.

2014. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

De amúgy én azt nem értem, hogy az anyósok ilyenkor is miért a nőnek esnek neki? Mivel a férjével volt ott, anyós fiacskájával? Ezek komolyan azt hiszik, hogy azzal a szerencsétlen mennyel mindent lehet a fiúcska meg a szent bárány?


Ha még hülyeségi is, akkor is miért nem azt mondja, hogy fiam legyen több eszed, minek viszed a terhes feleségedet ilyen helyre, vigyázhatnál rá jobban, hanem egyből a nőnek esik neki, hogy te retek miket csinálsz. Fú, de idegesítő egy állatfajta!

2014. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: Ott a pont!!!! :-)
2014. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mondom.

Két választás van:

vagy most oldod meg- szavakkal, vagy később már csak a segge szétrugásával lesz megoldható.

2014. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!