Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is anyósom túl...

Szerintetek is anyósom túl vaskalapos, vagy én vagyok felelőtlen?

Figyelt kérdés

28 hetes terhes vagyok, már szép nagy a pocakom. Ennek ellenére el szoktunk járni a férjemmel hetente egyszer "kocsmázni" a törzshelyünkre, ahol a barátainkkal találkozunk.

Ez általában úgy néz ki, hogy beülünk a helyre (ez egy hangulatos, csendes kis söröző), dumálunk, nevetünk, jól érezzük magunkat, és amíg a többiek piálnak, én kortyolgatom az alkoholmentes sörömet.


A múltkori ilyen buliról készült egy csomó fénykép, és felkerültek facebookra is.

Anyósom meglátta a fotókat, amiken nagy hassal egy "késdobálóban" pózolok, és teljesen kiakadt. Elmondott mindenféle felelőtlen nőszemélynek, amiért el merek menni szórakozni, szerinte onnantól hogy teherbe estem, otthon kellene ülnöm és kötögetnem a babaruhát, meg hímezni a kicsi takaróit.


Persze anyósom már akkor is utált, amikor még nem is találkozott velem, csak mert a kicsi fiának nője van. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha eljárok néha kikapcsolódni, és egyértelműen azért mond ilyeneket, mert utál és valamibe bele kell kötnie. De azért kíváncsi lennék kívülállók véleményére is, hogy szerintetek is felelőtlenség-e terhesen sörözőbe, pubba járni.



2014. nov. 9. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem iszol alkoholt (egy-egy sör még belefér), meg nem kell láncfűrésszel vágni a füstöt, akkor semmi gond nincs ezzel.

Nem beteg vagy, hanem terhes. Életed egyik legcsodásabb időszaka. Miért kéne otthon ülni "büntiben"?

2014. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Hogy lehet valakit utálni akit még soha nem is láttál vagy látott?Hülye duma ez az "anya kicsi fiának barátnője van".Ok nélkül senkit nem utálnak.Azzal nincs semmi baj ha még pocakkal társasági éltet éltek.meg lesz a baba egy időre úgy is lemondhattok róla,legalább is te.
2014. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Nincs is egészségesebb és a baba számára jótékonyabb dolog, mint 4 doboz alkoholmentes sör hetente :))


Őszintén szólva szerintem az összejövetelekkel semmi gond, de én inkább gyümölcslevet vagy vizet innék, mint ilyen szennyeket.

2014. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem a cigifustot nyeled nem. Erezd jol magad, anyossal ne foglalkozz.
2014. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz vele.Ez csak egy újabb ok, amiért beléd köthet.Ha nem ülsz a cigifüstben és nem iszol alkoholt miért lenne felelőtlenség az ha jól érzed magad a barátaiddal?
2014. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Futólag meg kell említeni anyóspajtinak, hogy foglalkozzon a saját dolgával...
2014. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Ugyan, hogy lenne már gond. Csak anyósodnak van agymenése...


Nálunk a lovardában egyik csaj terhes lett, még 7-8 hónapos terhesen díjugratott. Kábé lóhátról ment szülni, az utsó hónapban már csak sétálgatott a lóval, de cska azért, mert a hasa túl nagy volt. A szülése könnyű volt, egy héttel a szülés után már megint lovagolt, a gyerek meg ott húzta a lóbőrt a jőlevegőn a babakocsiban. A gyerek egészséges mint a makk, anyuka boldog terhességgel, könnyű szüléssel makk egészséges.


Semmi bajod nem lesz. Nem büntetésben vagy, csak terhes.

2014. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

7. azért ne írj már hülyeségeket légyszi!


Az ilyen jellegű erős testmozgást igénylő sportot, mint a lovaglás, 7-8 hónaposan már minden orvos tiltja, nagy szerencséje volt az anyukának, hogy nem sérült meg a méhében a baba ill. nem lett koraszülött! Abban sem vagyok biztos, hogy jó példa a gyereket odatolni a lovarda mellé babakocsiban aztán felügyelet nélkül otthagyni 1 hetesen, újszülöttként, míg az anyuka lovagol..... az eszem megáll!!

2014. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Ketten is írták a dohányfüstöt, nekem is egyedül ezzel kapcsolatban lennének fenntartásaim, de mivel szinte semmilyen szórakozóhelyen vagy kocsmában nem lehet füstölni már, ezzel sincs gond.
2014. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Mondd meg neki, hogy odamégy ahova te és a FÉRJED jónak látjátok, senki nem kérdezte.
2014. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!