Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti is minden egyes 7vegen...

Ti is minden egyes 7vegen kell menjetek anyosotokhoz es ott egy egesz napot vegeig jo pofizni?

Figyelt kérdés
Mar vegem van a 7vegektol, nem is varom, inkabb megyek dolgozni, soha nem tudunk programot csinalni sem a csaladdal, sem baratokkal, mert mindig az anyosom az elso, persze a ferjem ugy tesz mintha nem látná, hogy robbanok a duhtol!!
2014. ápr. 17. 20:51
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia! nekem is hasonló a problémám annyi különbséggel hogy mióta van a kis lánykám csak a párom megy, és én is harcolok érte hogy inkább velünk maradjon itthon, de megy ! ezért sosem megyünk sehová mert az ő programja az anyja!és én már kilenc éve nem tudok ellene tenni ! ha vitánk van az anyóssal is mellé áll! Nagyon nehéz elfogadni sosem mi leszünk az elsők , de ha boldog akarok lenni más elfoglaltságot kell találnom a párom helyett hétvégére mert sajna ez nem fog változni , és itt persze nem másik pasit értek csak valami hobbit amitől talán boldogabb lesz az életem! De azért neked sok sikert kívánok és remélem legalább a te életed változik jó írányba!
2014. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 acelsziv ***** válasza:
Hát ez szívás... Kifogtad anyuci pici fiát. Ráadásul gyerek is van. Innentől el kell döntened merre tovább. Nem lesz könnyű. De ez az állapot lassan úgyis ki fogja gyilkolni a házasságodat
2014. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!