Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti is minden egyes 7vegen...

Ti is minden egyes 7vegen kell menjetek anyosotokhoz es ott egy egesz napot vegeig jo pofizni?

Figyelt kérdés
Mar vegem van a 7vegektol, nem is varom, inkabb megyek dolgozni, soha nem tudunk programot csinalni sem a csaladdal, sem baratokkal, mert mindig az anyosom az elso, persze a ferjem ugy tesz mintha nem látná, hogy robbanok a duhtol!!
2014. ápr. 17. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Na még csak az kellene! Mond meg a férjednek hogy ritkítani kell a találkozókat. Ha nemet mond vegye feleségül az anyját. Ha nem nyitod ki a szádat, véged.
2014. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy! Miért lenne minden hétvége az övüké? :S

És a te családod? Barátok? Közös program a férjeddel?

És neki ez jó így? :S

2014. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Mi felváltva mentünk, egyik héten én szüleim, másik héten anyósék. Aztán vidékre költöztünk. :)
2014. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Javasold, hogy menjetek inkább hétköznap, kicsit. Néha lehet esetleg hétvégén is, de az ne legyen törvényszerű. A hétvégének RÓLATOK kellene szólnia. Vagy akkor te csinálj magadnak külön programot, előbb-utóbb csak észreveszi magát a párod. Ismerős a helyzet, amúgy.
2014. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy :D

főleg mert messze lakunk, kéthavonta járunk kb.

2014. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
és te minek mész? ha menni akar a párod menjen...
2014. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszokat, igen reg ki kellett volna mar nyissam a szamat.Igen, anyosomnak ez igy normalis, ha netan nem mennek kezdodik a lelkiterror, ami persze a fian fog.Mostanaban kihagyom nem megyek, de igy is rossz, mert a ferjem es gyerekeim mennek en meg otthon vagyok!

Szornyu, ha beszeltem is rola a ferjemnel ugyis suket fulekre talalok!Van amikor birom ezt a helyzetet, de van amikor (mind most is)nagyon kikeszulok!ES tudom, hogy csak en tudok ezen valtoztatni, de sajnos egyedul nem tudok, ha a ferjem is segit!

2014. ápr. 17. 21:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Mi az hogy, még a keresztszüleihez is menni kell, nem kötelező jelleggel, de ha mi nem megyünk, akkor ők állítanak be, mert félnek, hogy éhezünk :D

Szerencsére normálisak, semmi rosszindulat nincs bennük, sőt. De azért így is teher néha. Jó lenne egy igazán semmit tevős hétvége, amikor sehova nem kell menni, csak itthon pakolászhatnánk, tehetnénk, amit szeretnénk :)

2014. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én anyós vagyok, de mi ritkán találkozunk évente párszor és soha semmibe nem szolok bele, hadd éljenek, fiatalok, ha valami lenne ugyis felhivnának. Én is voltam fiatal házas és az én anyósom mániája volt hogy vasárnaponként üljünk be hozzá ebédre, akkor megfogadtam hogy én ezt nem akarom a gyerekeimmel megcsinálni, hogy tönkretegyem a hétvégéjüket. Ott kellett ücsörögnünk 11-től délután 3-4 óráig minden egyes vasárnap.
2014. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Még az kéne...30 km-re lakunk vidéken. Ők Pesten. Nem vagyunk rosszban de ez túlzás...havonta 1x megyünk. Amikor szülinapja van, akkor azt a napot használjuk látogatásra:) így nem kell kétszer menni 1 hónapban:D én legutóbb pl nem voltam, mert lázas beteg voltam. De amúgy szoktam menni a férjemmel.

Amikor a férjemnek szülinapja van akkor ők jönnek, így abban a hónapban mi nem megyünk.:)


Most szombaton sem kifejezetten anyósékhoz megyünk, hanem anyós édesanyjának a szülinapjára:) szóval most is egybe van kötve mással a dolog, mert a szülinapon ugye ők is ott lesznek a sógornőmmel együtt.


Egyszer ülj le a férjeddel teljesen komolyan. Beszélgess vele arról, hogy ez nem normális, és a hétvégék nagyobb részének rólatok kellene szólnia.

Ha nem találtok megoldást, akkor ő menjen a gyerekekkel, te meg szervezz a barátaiddal programot. Ha ennyire nyámnyila....van egy olyan érzésem hogy az anyja kényszeríti....szóval beszélj vele, hogy álljon a sarkára.

2014. ápr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!