Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyen előzményekkel győzköd...

Ti ilyen előzményekkel győzködnétek a férjetek, hogy menjetek külföldre?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátjának az anyukája fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz, és amikor a srác kiment rá 3 hónapra meg is tette.

Most a férjem anyukája ugyanezt csinálja, elkezdett fenyegetőzni hogy akkor nem lesz értelme az életének és megöli magát.


Ti mit tennétek?


2012. júl. 2. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
anyukának pszihológus és dilibogyó...
2012. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férjednek kell eldöntenie! Nincs könnyű helyzetben, de helyette nem dönthetsz, és a mamával is őneki kell ezt megbeszélnie, ő ismeri, ő tudja, mennyire kell komolyan venni a kijelentéseit, és ha igen, akkor hogyan dönt: lemond a kimenetelről és ezáltal esetleg a jövőbeni életetek lesz kérdőjeles, vagy orvoshoz viszi a mamát, aki majd segít neki, és utána mentek ki, vagy még ezer verzió is lehet.
2012. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nehéz helyzet. Szörnyű lehet a tudat, hogy miatta halt meg az anyukája, pedig lehet kegyetlenség ilyet még gondolni is, de a saját önállótlansága az oka. A gyerek nem lehet életcél.. vagy ha az is, akkor sem lehet kisajátítani (de ennek a tudata akkor is megmaradhat a lelke mélyén ,nem is tudom, ezt fel lehet-e dolgozni).

A párod anyukája nagyon önző lehet. Értem én, hogy félt Titeket,de a megélhetés és a jobb élet a célotok, nem az, hogy neki fájdalmat okozzatok (ez nem róla szól). Nektek is rossz lesz, vagy lehet rosszabb mint Neki az elején, a szeretteitektől távol, de a mai világban annyi kapcsolattartási lehetőség van pl skype, msn...

Van esetleg testvére a férjednek? Ha igen, akkor győzzétek meg, hogy rá támaszkodhat, nem marad egyedül idős korára. Ha nincs testvére, az keményebb dió. Esetleg nem mennétek ki együtt (ha jó a viszonyotok).

Ha van apósod, Ő nem tudja jobb belátásra bírni?

Nagyon messze mennétek? Csak mert pl. Ausztria nem olyan nagy távolság..

2012. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért zsarolják a szülők a gyerekeit.Férjed beszéljen az anyjával,itt a megélhetésről is szó van.

Tényleg szakember kéne az anyóshoz

2012. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!