Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Győzködnétek egy kétkedőt?...

Győzködnétek egy kétkedőt? Meggyőző konkrét történeteket írnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Járatlan (és szkeptikus) is vagyok ezotéria témakörben. Nem nagyon történt velem olyan dolog, amit ne tudtam volna megmagyarázni, nem raboltak el az ufók, nem kopogtatták szellemek az ágyamat. Olyan történetekre lennék kíváncsi, amik kézzelfoghatók, meggyőzőek, és amitől dobok egy hátast :)
2010. szept. 5. 14:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%

szellemek nincsenek. jósok sincsenek.


Miért nem a jósok nyerik az ötöslottót? Miért kell a jósnőhöz előre bejelentkezni ha úgy is tudja, hogy jössz? Miért nem tudják megmondani a természeti katasztrófákat előre?

Azt bezzeg megtudják mondani, hogy 1 éven belül pénzügyi problémák lehetnek veled.


Kértem itt már a "jártas" embereket, hogy küldjenek hozzám egy szellem, lehet a leggonoszabb legcsúnyább szellem is, de sose érkezett meg...

2010. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
64%

Ezt javaslom:

Ezotéria - témában kereső


Nincs olyan történet, amire végső soron nem mondhatnád azt hogy kamu. Ha neked nincsenek ilyen saját élményeid, akkor örülj neki vagy törődj bele. Valószínűleg neked (ebben az életedben) teljesen más dolgod van, illetve lenne.

2010. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Ez az utolsó 2 hozzászólás abszolút hülyeség. A jósok nem a jövőt látják. A szellemek nem járkáló mumusok, ahogy elképzeli a nagyvilág.


Én nem foglak győzködni, kérdező. Nem gonoszságból, hanem úgy gondolom, hogyha valakinek meg kell ismernie az ezotériát, akkor megfogja, és függetlenül ettől, hinni is fog benne.

Egy ősi taoista mondás szerint, nem a tanítvány keresi a tant, hanem a tan a tanítványt... Ha majd meg lesz a megfelelő szellemi felkészültséged, akkor meg fogod ismerni kívül belül az ezotériát :) Addig nyugodtan élj szkeptikus életet.

2010. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

főleg az első.

Szerinted a szellemek postagalambok? Megmondják, hova menjen és elmegy? xD

2010. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
23%
Elsőnek nagyon igaza van !
2010. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

"Miért nem a jósok nyerik az ötöslottót?"

Úgy tudom, az előrelátóképességet tilos ilyen módon felhasználni, mert aki ezzel visszaél, az alaposan megjárhatja!


"Miért kell a jósnőhöz előre bejelentkezni ha úgy is tudja, hogy jössz?"

A jósnő tudja, hogy jönni akarsz hétfőn délután 3-kor, de te nem tudhatod, hogy nincs-e akkor ott egy másik vendég, vagy véletlenül aznap délután tényleg dolgozik-e, így muszáj megkérdezned!

2010. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
hát ha igaz történeteket akarsz akkor szerintem nézz körűl neten, van egy csomó meg igaz történetes filmek,sikerűlt szellemidézések, szóval van minden: D
2010. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

én találtam egy hiteles filmet a neten:


http://www.youtube.com/watch?v=2xfwz2TRGss


annyira hiteles minimum és igaz, mint a többi ilyen.

2010. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Hiába kutatsz olyan dolog után amit még nem vagy képes felfogni.Ha eljön az ideje másképp fogod látni,addig pedig úgysem tud senki meggyőzni róla.
2010. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok! Utolsónak köszi a videót...:)

Naa valami icipici story...

Hát jó. Akkor majd én. Az elején azért nem tudom figyeltétek e, óvatosan fogalmaztam. Azt írtam: Nem nagyon történt velem ilyesmi. Azaz két dolog azért volt. Gyermekkoromban láttam elrepülni valamit az égen, kb olyan messze mint egy közeli repülő. Nagy fénye volt, nagyon gyorsan ment (kb mint egy vadászrepülő) de amitől fura volt a dolog az az hogy hang nélkül. Nem egyedül láttam, és a másiknak is furcsa volt aki látta.

A másik történet. Félálomban, ágyban esett meg, mintha vki beleordított volna a fülembe, de nagyon éleset és ijesztőt. Majd frászt kaptam! Mivel hegységben lakunk arra gondoltam hogy odakintről felvonyított egy róka, de nem tudom... közelebbről jött, és ijesztőbb volt...

Na ezzel kb kifújt.

Azért sztorizgatok itt kínomban mert Ti nem.

Lécííííííí!!

2010. szept. 5. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!