Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha titeket megkérne egy 17...

Ha titeket megkérne egy 17 körüli lány, hogy menjetek be neki a dohányboltba, bemennétek?

Figyelt kérdés
Még nem 18 a lány és nem adják ki a cigit,persze odaadná az árát előtte.
2014. ápr. 5. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lepippant utána?
2014. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szépen kéri, igen. De megmondanám, hogy nem kellene.

Lottó szelvényt már váltottam ki idegennek.

2014. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy szálért cserébe bármelyik hajléktalan megveszi neked.
2014. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.

1. Eleve nem is dohányzok. Nem is járok be ilyen helyekre.

2. Volt egy történet, hogy mi van, ha ellenőr, vagy csak fel van kérve a szerepre. Csinálnak ilyent.

2014. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem már előfordult, hogy megkértek lányok, és megvettem nekik. Ha cigizni akarnak, úgyis fognak, azzal nem akadályozom meg őket, ha nemet mondok. Inkább elmondom nekik, hogy szokjanak le, amíg tudnak, mert már én is bánom, hogy nem tettem és szenvedek vele rendesen, de megveszem nekik.

Egyszer velem is előfordult, hogy nem volt nálam a személyim, így nem tudta az eladó kiadni, és bár 24 éves vagyok, megkértem az épp vásárló hölgyet, hogy legyen olyan kedves és segítsen, megvette nekem. Szerintem ez inkább az egymással való kedvességről szól, nem ilyenkor kell leszoktató kampányba kezdeni. Volt már, hogy gyerek(10 éves forma) kért tőlem cigit, természetesen nem adtam.

2014. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hülyeség ez a rendszer. Úgyis megszerzi valahogy, tehát rajtam már nem múlna.
2014. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem mennék be. Akkor sem, ha ismerős, akkor sem, ha nem az.
2016. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!