Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kárpótoljak egy lányt?

Hogyan kárpótoljak egy lányt?

Figyelt kérdés

Ma sajnos megsértettem egy nagyon jó barátom(19 éves lány)

van ötletetek hogy mivel tudnám kárpótolni? értelmes válaszokat várok...



2014. márc. 20. 18:01
 1/6 anonim válasza:
100%
Vegyél neki egy tábla milkát (a kedvenc ízéből), és nagyon sajnálkozó arccal mélyen a szemébe nézve kérj tőle bocsánatot.
2014. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát :D nem rossz ötlet egyből én is erre gondoltam :) csak az a problémám ezzel hogy ő sportol és amúgy sem ehetne ilyesmit de ami még jobban hátráltat hogy vegyek neki az az hogy cukorbeteg :/
2014. márc. 20. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Diabetikus csoki is van ám :)

Hívd el kirándulni, vegyél neki egy plüss figurát, vagy egy szál virágot.

Ha esetleg szeretne kisállatot, vigyél neki egy kutyát, cicát a nyakában egy bocs felirattal-de ezt tényleg tudd meg előtte hogy akarná-e

2014. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mind a 2 tippet de már mind1... :'( olyan szinten berágott rám hogy facebookon is törölt... nem ír vissza ... úgy hogy :( erre nagyon rá keféltem....
2014. márc. 20. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barátod, azt nem hagyod ilyen könnyen. Most hagyj neki pár nap nyugit, aztán jöhet a bocsánatkérés, mindenféle formában.
2014. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mindenféle formában nemis tudom mert én Egerben ő meg Bécsben lakik.... De 4 éves korom óta ismerem.. Viszont igazad van... tényleg ... nagyon szépen köszönöm :)
2014. márc. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!