Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Minek kellhet ennyire a...

Minek kellhet ennyire a kulcsunk anyósnak? Ti se adnátok, ugye?

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni nemsokára 10 napra.Kettesben élnünk párommal,a szülei tőlünk 10 km-re.

Anyósjelölt egy ideje azon kattog,hogy szegény növényainket senki nem fogja locsolni,adjunk neki kulcsot,majd ő megy és locsol.

Megmondtam,hogy köszönjük,de nem kell,előtte jól belocsolom őket,ki fogják birni.

De azóta is ezt mondogatja,ahányszor telefonál vagy lát.

(megbizható szomszéd nincs,ezt ő is tudja)


2013. júl. 15. 09:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék az enyémnek, mert ismerem. Ha nem ismertem volna jól, akkor adtam volna neki. Szerencsére előbb ismertem meg.


Mikor a szomszédjukban laktunk, akkor egy idő után, mindig az utolsó percben vittük ki a kukát mielőtt vitték el, mert ha nem akkor elvitte és átnézte a szemetünket! Halál komolyan, kitúrta, hogy milyen ételt dobtunk vajon ki, szétszedegetett mindenfélét, hogy mi van benne. Ha átjött hozzánk, akkor folyton látszott rajta, hogy megfigyel mindent. Rendesen látszott, ahogy issza be a látványt, próbál bele látni lerakott táskákba, nézi, hogy van-e valami új, volt, hogy azt mondta hozzájuk dobták be(?) a postánkat és nem vette észre(?), hogy nem nekik van címezve azért van felbontva, meg ilyenek.


Biztos, hogy nem a növények locsolása érdekelné, ha egyedül beszabadulna ide. 100%. Ismerem. Férjem öccséékhez kapott kulcsot és zacskóba(!!!) gyűjtött bizonyítékokat(!!!!) a lakásukból, mikor bement hozzájuk, amikor nem voltak otthon és "takarított" meg "kutyát etetett". És ez csak az volt, amit elmondott nekünk!


Pedig ő is normálisnak látszott ám elsőre!


Amúgy lehet kapni ilyen pár száz forintos bigyókat, amiket a földbe szúrsz és adagolja a vizet.

2013. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!