Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Minek kellhet ennyire a...

Minek kellhet ennyire a kulcsunk anyósnak? Ti se adnátok, ugye?

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni nemsokára 10 napra.Kettesben élnünk párommal,a szülei tőlünk 10 km-re.

Anyósjelölt egy ideje azon kattog,hogy szegény növényainket senki nem fogja locsolni,adjunk neki kulcsot,majd ő megy és locsol.

Megmondtam,hogy köszönjük,de nem kell,előtte jól belocsolom őket,ki fogják birni.

De azóta is ezt mondogatja,ahányszor telefonál vagy lát.

(megbizható szomszéd nincs,ezt ő is tudja)


2013. júl. 15. 09:16
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Idegent se engednék be úgy hogy nem látom mit csinál.

Bár kétlem,hogy valaha hivnék bárkit takaritani,törött karral is tiszta volt a lakás,lakásban nincs annyi takaritani való.

Pénzünk akadna rá,de jobb szeretem ha mi csináljuk,mi lakásunk.

Anyóst beengedem bármikor,amikor mi is itthon vagyunk.

2013. júl. 15. 12:05
 22/31 anyács ***** válasza:
100%
Anyósommal egy udvaron lakunk, két lakásban...de ugyanolyan, mintha együtt laknánk, így természetesen van kulcsa, hogy legyen...nahát most egy mosógépben mosunk, mert az enyém tönkrement, ez odáig fajult, hogy minden nap, mikor dolgozom, ez egy héten egy egész nap és egy du., akkor átjár, ha a férjem sincs itthon, és elviszi a mosni valót, hgy nehogy én tudjak mosni. Sőőőőt, még régen, mikor nem volt gyerek, dolgoztunk mint egy barom, és kulcsa lévén bejárt takarítani, meg most az ÉN gépemmel, majd hírét eresztette, hogy ő milyen fáradt, mert nálunk is ki kellett takarítania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEADJKULCSOT!!!!
2013. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy viszitek a növényeket is. :)
2013. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
97%
Vidd át anyóshoz a növényeidet, akkor kulcsot sem kell adnod és a locsolás is meg lesz oldva.
2013. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Átvinni túl sok növényem van,tele a lakás,szép nagyok is.


De jó ötletet adtál,van kettő ami elég kényes,azokat átviszem,megnézem erre mit mond,így már nincs indok,hogy minek neki a mi kulcsunk,minek jöjjön ha nem vagyunk itthon.

2013. júl. 15. 15:48
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne ne adj kulcsot, ennyi. A mi lakásunkhoz van kulcsa a szüleimnek, nekem biztonságot ad, de tudom róluk, hogy soha nem néznének be a szekrényeinkbe, fiókjainkba. Ha áramtalanítotok, vizet elzártok nem nagyon lehet baj. Csak kommunikáld felé finoman, hogy nem kell fáradoznia, a virágok túlélik.
2013. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj kulcsot! Inkább kókadjanak le kissé a virágaid.
2013. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha egy párnak szexjátéka van az nem azt jelenti, hogy nincs minden rendben. Csak éppen szeretik az izgalmas dolgokat! Nekünk is van. :-P
2013. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Az én anyósomnak is van kulcsa, állítólag ha én egyszer kicsuknám magam, akkor ő iderohanna és kinyitná(25 km-re lakik). Vagy ha a párom(külföldön dolgozik) nem tudna felhívni pár napig, terhes lennék, akkor eljönne megnézni, h nem történt-e velem valami baj.

Nem tudok róla, hogy volt itt amikor kirándultunk- virágot nem öntözött az biztos, mert elég kókadtak voltak, amikor hazaértünk. Engem is zavar, hogy van kulcsa, de elvenni tőle már pofátlanság lenne...


Egyebként meg ha jön hozzánk, akkor üzen a párommal, és amikor indul otthonról, akkor fel hív- ez nekem tökéletesen megfelel-remélem jövöben is tartsa magát ehhez

2013. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem muszáj én sem adnék!
2013. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!