Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Minek kellhet ennyire a...

Minek kellhet ennyire a kulcsunk anyósnak? Ti se adnátok, ugye?

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni nemsokára 10 napra.Kettesben élnünk párommal,a szülei tőlünk 10 km-re.

Anyósjelölt egy ideje azon kattog,hogy szegény növényainket senki nem fogja locsolni,adjunk neki kulcsot,majd ő megy és locsol.

Megmondtam,hogy köszönjük,de nem kell,előtte jól belocsolom őket,ki fogják birni.

De azóta is ezt mondogatja,ahányszor telefonál vagy lát.

(megbizható szomszéd nincs,ezt ő is tudja)


2013. júl. 15. 09:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem ismerem igazán,azt tudom hogy szeret beleszólni a dolgokba,páromat is szeretné irányitani,csak nem hagyja magát.

Bár közel lakik,de kéthetente egy ebédre megyünk át csupán,elbeszélgetünk az időjárásról,munkáról,párommal sincs közeli kapcsolatban,inkább illem amiért megyünk kéthetente.

2013. júl. 15. 09:46
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ugyan anyósom nincs, de az apai nagymuterom pont ilyen.. mikor elmenetünk, akkor átrendezte a szobámat levitte a szemetemet (pedig 3 elhasznált Pzs lehetett, meg 1 üres cigisdoboz..) aztán a cigis dobozokról hőbörgött anyáméknak, pedig tudták h cigizek.. Vagy volt h túletette a macskát meg tejet adott neki (a miénk benti, fajtiszta cica, igy nem adunk neki tejet meg nincs hozzászokva), ugy h másnap fosott a cicánk, stb. Tegnap szintén, mert elmentünk 2 napra, és mamám is kijött locsolni, aztán az volt a baja amit rajtunk vert le h nem működött a locsoló rendesen
2013. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%
Én nem adnék kulcsot!Csak egyszer adtam,de azt nagyon megbántam...
2013. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
20%

Nincs egy kis fiókos szekrényed, ami zárható? Vagy a szobádat zárt be kulcsra. A növényeknek nem biztos, hogy jó, ha ennyire megöntözöd, aztán 10 napig semmi. Meg a büdös, poros lakásba akarsz visszamenni? Így lehetne port törölni, szellőztetni.

Az orvosi papírokat vihetnéd magaddal, soha nem lehet tudni, mikor jön jól, nem nagy helyet foglal. A számítógépre teszel jelszót. A játékszereidre nem tudok mit mondani...rejtsd el (mondjuk normális kapcsolatban szerintem ezek nem kellenének...).

2013. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Durva lenne azért a lakásban mindent eldugdosni,elzárni.

Szexjátékszerek normális kapcsolatban bőven beleférnek,csak a prűdekbe nem.


Nem adunk kulcsot,akkor se ha minden növény tönkremegy,bár kétlem,egy hetet máskor is kibirtak már szépen,most 10 nap,kicsit kókadnak majd.

10 nap alatt por nem lesz,az kellene még,más takaritson nálunk.

2013. júl. 15. 11:22
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem szivesen kattognék azon,hogy mit csinál a lakásunkban a tudtunk nélkül.
2013. júl. 15. 11:23
 17/31 anonim ***** válasza:
84%

Én sem adnék neki kulcsot, pont ezért amit írsz, tuti, hogy az lenne neki az első, hogy "fejest ugrik" az iratszekrénybe, bugyisfiókba, stb. ... Terelj, aztán majd csak elutaztok úgy, hogy nem adtok neki kulcsot, az ajtót csak nem nyomja be, hogy locsolhasson.:D Vagy talán az lenne a legjobb, ha a párod határozottan megmondaná neki, hogy ti így és így akarjátok, ne aragudjon, de NEM.

---

Nálunk apósomnak van kulcsa a lakáshoz, egyszer kértük, hogy jöjjön át, pont elutaztunk, mikor jöttek csótányt írtani. Elviekben kb. 3 percet volt itt az apósom, gyakorlatban nem tudom, de az íróasztalon és a fiókokban minden máshogy volt, mint előtte...

2013. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem itt veled van a baj, nem anyóssal. Ha lesz gyerek, fog még nálatok más takarítani...
2013. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Miért takarítana más ha lesz gyerekünk? Most sem egyedül takaritok,hanem párommal ketten.

De ha egyszer ketten se fogjuk birni,akkor fizetek takaritónőt,aki olyankor megcsinálja amikor otthon vagyok...

2013. júl. 15. 11:48
 20/31 anonim ***** válasza:
20%
Csak legyen pénzed rá. Idegent beengedsz, de anyóst nem...
2013. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!