Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegező vagy magázó viszonyban...

Tegező vagy magázó viszonyban vagytok az anyóssal/apóssal? Mennyi a korkülönbség? Akik tegeződnek ők ajánlották vagy magatoktól?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 13:41
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
58%
Elfelejtettem odaírni az előző kommentemhez, hogy az anyósjelölt úgy tervezi, hogy majd akkor tegezhetem, ha összeházadosunk a barátommal. Nem látok benne logikát, és azt sem hiszem, hogy ráállna a szám a tegeződésre.
2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Tegeződünk de csak azóta amióta a gyűrű az újjamra került.
2013. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Anyósom 50 éves, apósom 71 lenne ha élne. Én már nem ismerhettem meg.

Anyóst magázom. Sose engedte meg hogy tegezzem, bezzeg a vejének igen....gondolom őt kedveli, engem meg nem.


Alapvetően nem zavarna, csak ez a kivételezés....ez már zavar.


Amúgy meg bunkóság lett volna csak úgy letegezni...A férjem pár hete kiakadt, hogy csókolommal köszöntem el az anyjától..:D mióta együtt vagyunk, így köszönök...3,5 éve...2 éve házasok is vagyunk. Nem tudom miért most tűnt fel neki. Mondta hogy szól az anyának, hogy ajánlja fel a tegezést, de kértem hogy ne. Hogy nézne már ki?:D


A férjem első bemutatástól tegezi a szüleimet, mert megengedték neki. Tudtam is, hogy meg fogják:)24 éves, anyu 50, apu 52.


27/N

2013. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!