Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegező vagy magázó viszonyban...

Tegező vagy magázó viszonyban vagytok az anyóssal/apóssal? Mennyi a korkülönbség? Akik tegeződnek ők ajánlották vagy magatoktól?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 13:41
1 2 3 4 5
 21/43 zabmester ***** válasza:
Tegeződünk. Majdnem 40 év korkülönbség van közöttünk. Ők ajánlották fel, rögtön az első találkozáskor kérték, hogy tegezzem őket.
2013. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Anyósomat és apósomat sem tegezem, van közöttünk sacper kb 25-30év korkülönbség, de viszont a többi sógorom és sógornőm sem tegezik és persze én vagyok a legfiatalabb.
2013. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Nem most volt hanem 2hónapja. Bocs de nem dobta ki a gép a linkelt kérdést mikor kiírtam!


Én és a párom is magázzuk az anyósokat(sajnos após már egyik sem él). Egyik sem ajánlotta fel a tegezést,pedig anyukám "csak" 17évvel idősebb a páromtól,anyósom tőlem 25-tel.

2013. máj. 22. 14:18
 24/43 anonim ***** válasza:
"anyóssal" 19 év van köztünk (barátom korai gyerek), "apóssal" meg talán 24. egy éve voltunk együtt, mikor tavaly a ballagáson felajánlotta barátom anyukája, hogy tegezzem. apukája pár hónappal később, mikor észrevette, hogy a kis feleségével tegeződünk :) eleinte irtó fura volt váltani egy év magázódás után, de már megszoktam. egyébként az elején meg az volt a furcsa, hogy egy 36 éves nőt magázok, de akkor még nem ajánlotta fel a tegeződést úgyhogy... :)
2013. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

22 év korkülönbség, és magázom anyukáját, apukája kicsit idősebb, őt is magázom. Ők tegeznek engem.


Páromnál ugyanígy, csak az én szüleim 15-20 évvel öregebbek :)

2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Tegeződünk. Első pár alkalommal még nem aztán "megittuk a pertut" azóta igen. Anyósom párjával ezek után evidens volt.


Anyós: 58 éves, párja 60

Én: 26

4 eve tegeződünk

2013. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Tegező. Én elég késői gyerek vagyok, így a párom szülei fiatalabbak az én szüleimnél. Valamiért egyértelmű volt első perctől kezdve, hogy tegeződünk. Bár persze felajánlották, de az első pillanatban, és én is kellemetlenül éreztem volna magam, ha magáznom kellett volna őket. A korkülönbség kb. 25 év.
2013. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

anyósom elég laza nő, közelebb van a 60hoz mint az 50hez, és kb az első találkozásnál, mikor csókolommal köszöntem, akkor mondta, h nyugodtan tegezzem :)

most 25 évesek vagyunk a párommal.

anyám nem tegeződött le első perctől a párommal, egy hónapig poénkodott a magázódással, aztán megitták a pertut. :)

anyum párja a legkomolyabb: 68 éves a fickó, de ő is annyira megkedvelte a páromat, hogy pár hónap után tegeződtek.

örülök, h senkinek nem kell feszengeni ha találkozunk. tegeződve is meg lehet adni a tiszteletet.

2013. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Elváltak, apósomat tegezem, első bemutatáskor felajánlotta és 30 évvel idősebb, mint én.
2013. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
férjem már 1-1,5 év után tegeződött a szüleimmel, nekem csak esküvő után mondta anyós (3,5 év), após még mindig nem... mit ne mondjak, elég rossz, mindenki mindenkivel tegeződik, csak én köszönök neki csókolommal...
2013. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!