Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegező vagy magázó viszonyban...

Tegező vagy magázó viszonyban vagytok az anyóssal/apóssal? Mennyi a korkülönbség? Akik tegeződnek ők ajánlották vagy magatoktól?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 13:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
30as vagyok, az lemaradt, hogy mi 22-23 évesek vagyunk, anyám apám 46, anyós 45, após 47
2013. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Anyósom 48, magázom, mert nem ajánlotta fel, hogy tegezzem, de amúgy nagyon jóban vagyunk. Apósom 53, ő mondta, hogy tegezzem. Én anyám csak 43, de 4 és fél év alatt még neki sem jutott eszébe, hogy azt mondja a páromnak, hogy tegezze. Apukám és párom nem szoktak találkozni. Én 22, párom 25.
2013. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Először anyósom ajánlotta fel,kb.3 hónap után, hogy tegeződjünk;aztán rá egy hétre apósom viccesen megjegyezte, hogy ja, ti tegeződtök, akkor tegeződjünk mi is. 29 év van anyósom és köztem, apósom meg köztem 34.
2013. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

a férjemmel 3 éve vagyunk együtt.


apósom már nem él rég óta, nem is ismerhettem meg. anyósomat magázom , nem ajánlotta fel a tegeződést.

van egy veje is (a lánya férje), vele tegeződik. így kicsit igazságtalannak érzem.


anyós 49, én 27 éves vagyok.


a férjem tegezi a szüleimet. Első pillanattól felajánlották neki.


hát így jártam...kicsit kényelmetlen odafigyelni...de lehet furcsa lenne , ha 3 év után felajánlaná anyósom a tegeződést.


27/N

2013. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Tegeződünk, 26 év a korkülönbség, eljegyzést követően ajánlották fel.
2013. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Anyóssal és apóssal is tegeződünk, az első félszeg "jó napot" után ajánlották fel :)

25-27 év a korkülönbség.

2013. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Én magázom őket,ők tegeznek.

Anyósom és köztem 41 év korkülönbség van. (férjem késői gyerek) apósom 38 évvel idősebb nálam. Maga a tény, hogy nem ajánlották fel a tegezést nem zavarna, ha mindenkivel így lenne. De konkrétan mindenki tegezi őket csak én nem. Például a sógornőm (másik menyük) testvérének a kamasz gyerekei is, a szomszédok kamasz, felnőtt gyerekei is, szóval tényleg mindenki. Kicsit bánt a dolog, mert amúgy jóban vagyunk, nincs harag közöttünk, csak nekem egy kis tüske ez a szívemben. Na meg a gyerekeknek is nehéz megmagyarázni, akkorák, hogy lassan kezdik felfogni, hogy csak anya köszön csókolomot a mamáéknak, és sokszor kérdezik miért. Nehéz erre úgy válaszolni, hogy igazából én sem értem az okát. Felhozni meg nem merem, mert milyen lenne már, hogy megkérdezem, miért nem engedik, hogy tegezzem őket.

2013. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Férjem szulei elváltak. Anyukájával élt, mikor megismerkedtunk. O vele tegezo viszonyban vagyunk. Az apukáját magázom. Soha nem ajánlotta fel,hogy tegezzem. Pedig tudja, hogy anyósomat tegezem. Apósom keresztfiának az exbarátnoje tegezte apósomat. Nekem ez fura volt, mert én vagyok az egyetlen mennye, unokái anyja.
2013. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

előbb már írtam egyszer. Nekem sem ajánlotta fel az anyósom a tegezést, ami igazából, csak azért esik rosszul, mert a lánya férjével (vejével) meg tegeződnek.


Gondolom nem engem szánt volna a fiának, nem kedvel, így aztán tartja a távolságot. Hát ez van. De még mindig jobb mintha meg akarta volna fúrni a kapcsolatunkat. (Bár a férjem azt nem hagyta volna...


27/N

2013. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

A barátomnak csak anyukája van, őt magázom. Nem ajánlotta fel, hogy tegezzem, ami nem zavar, csak fura, hogy viszont a barátom barátja meg tegezi. Na mindegy.

Az én szüleimet kapásból letegezte, de nem zavarja őket, nem szeretnek magázódni (főleg anyukám).

Az ő anyukája 38 évvel idősebb nálam, az én szüleim kb 25 évvel idősebbek a barátomnál.

2013. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!