Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma? Anyósom...

Anyós probléma? Anyósom nyáron jönne hozzánk veteményezni, ez még okés (még nem lakunk ott), de tervei szerint jövőre is, de én NEM szeretném.

Figyelt kérdés
Most pedig én vagyok a gonosz, mert nem szeretném, hogy anyósom naponta nálunk legyen! Olyan nagy kívánságom van? Vagy ti mit tanácsolnátok? Jó jelenleg a kapcsolatunk, de ha jóformán hozzánk "költözne" akkor tuti nem ez lenne, még a párommal is megromlana a kapcsolatunk, és nem kizárt, hogy én nem tudnék mellette kitartani jóban-rosszban.

2013. jan. 28. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Akkor szépen megbeszéled a férjeddel,hogy nem tetszik az ötlet,nem szeretnél veteményest......ha a párod rábólint anyuci akaratára,és behúzza fülét farkát,akkor meg nem csak az anyóssal van gond,a párod is egy alamuszi nyuszi!

Azért ha így kijelenti,hogy magának megy veteményesezni,akkor béreljen földet magának!

2013. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Aha saját magának...
2013. jan. 29. 17:40
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Ja, hát ez így más szitu. Főleg úgy, hogy nektek a szüleid miatt nem létkérdés a konyhakert. Akkor a legtisztább, ha megmondod neki, hogy oké, amíg nem laktok ott, azt ültet a kertbe, amit akar. De ha odaköltöztök, ti NEM akartok veteményt, majd eldöntitek, hogy füvet, virágot, vagy bukfencet vettek-e a saját kertetekben.

Ezt beszéld meg a férjeddel is előre, hogy mindketten ehhez tartsátok magatokat. Mekkora kertről van szó egyébként?

2013. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Megnem mondom, hogy mekkora a kert, de a telek 1023
2013. jan. 30. 10:43
 25/26 A kérdező kommentje:
Vagyis duplája, mint anyósoméknak.
2013. jan. 30. 10:44
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem engedném oda kapirgálni.Mindenki a saját háza táján.Csak azért mert a párod anyja,nem jogosítja fel mindenre.Szerintem azért is akar ott gyomlálgatni,hogy szem előtt legyetek...Oda ne engedd.
2014. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!