Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma? Anyósom...

Anyós probléma? Anyósom nyáron jönne hozzánk veteményezni, ez még okés (még nem lakunk ott), de tervei szerint jövőre is, de én NEM szeretném.

Figyelt kérdés
Most pedig én vagyok a gonosz, mert nem szeretném, hogy anyósom naponta nálunk legyen! Olyan nagy kívánságom van? Vagy ti mit tanácsolnátok? Jó jelenleg a kapcsolatunk, de ha jóformán hozzánk "költözne" akkor tuti nem ez lenne, még a párommal is megromlana a kapcsolatunk, és nem kizárt, hogy én nem tudnék mellette kitartani jóban-rosszban.

2013. jan. 28. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
De miért? Nincs saját kertje? Mi van ha ti nem is akartok veteményest? Férjed mit szól hozzá, miért nem állítja le?
2013. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Füvesítsétek be, ültessek virágokat, és veteményesnek ne hagyjatok helyet.

És mondjátok meg neki, hogy más terveitek van a kerttel.

2013. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Jó a kapcsolatotok, még meg sem történt a dolog, majd esetleg/talán, de te már itt hisztizel. Gratulálok! okos vagy.
2013. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%

Jajj, a jövőn még ne gondolkozz! :)

Most jó a kapcsolatotok, örülj neki! Azt meg előre nem tudhatod, hogy milyen lenne akkor, ha állandóan ott lenne.

Viszont, ha úgy alakulna jövőre, hogy megy akkor szépen, finoman közlöd vele, hogy nem kell a segítség, mert ti ketten szeretnétek a férjeddel csinálni!

2013. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűbb a feltételeket előre tisztázni. Mondd meg neki(k), hogy amíg nem laktok ott, tőled nyugodtan veteményezhet, de ha beköltöztök már nem. Könnyen beleeshetsz egy olyan helyzetbe, hogy most nem szólsz -ezzel elfogadod- a napi átjárást, később meg az egész csapat értetlenkedik veled, hogy mi történt, eddig lehetett most meg nem? Ha már most sem dönthetsz a saját életedet befolyásoló kérdésekben akkor mit gondolsz, sok év házasság, néhány gyerek után majd lesz saját akaratod? Anyós intézkedjen a saját portáján, ti meg a tiéteken. Ha pedig a párod már most téged némít el az sok jót nem jelent a jövőre nézve.
2013. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem fújd le ezt a veteményezést ab start, különben tutira sértődés lesz belőle. Mondd meg, hogy majd ha ott laktok, akkor kiderül, hogy az egyéb munkák mellett mit tudsz megoldani egyedül, segítség nélkül. Egyébként is ráértek még eldönteni, hogy mit akartok a kerttel. Ha idén elfogadod, akkor jövőre nehéz lesz megindokolni, hogy miért nem szeretnéd. Ha jövőre közlöd, hogy ne veteményezzen,mert zavar, ha naponta átjárkál, az tényleg sértő.

Ha jó a kapcsolatotok, most még kedvesen megmondhatod, hogy költözés, és a saját önálló életetek kialakítása mellett, te nem a veteményezést tartod a legfontosabbnak, majd ha akartok konyhakertet megcsináljátok magatoknak. De tanácsért csak hozzá fogsz fordulni...:-))

2013. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%

"de ha jóformán hozzánk "költözne" akkor tuti nem ez lenne, még a párommal is megromlana a kapcsolatunk, és nem kizárt, hogy én nem tudnék mellette kitartani jóban-rosszban."


Hát nem azért,de ha jó a kapcsolatotok,akkor honnan tudod,hogy emiatt megromlana e,vagy sem?

Szerintem rendes tőle hogy segíteni szeretne....párodnak mi a véleménye,azért mégsem egy idegenről van szó,hanem a saját párod anyjáról!

Ha ő sem szeretnék,akkor megértem,így más.....de helyette is ne akarj erőszakosan te dönteni!


"NEM szeretném"

ennek kicsit olyan hiszti szaga van.....

2013. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj már,nekem nagyon rossz a kapcsolatom az anyósommal,mégis azt mondom,hogy ez szerintem is egy nagy adag hiszti!
2013. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem hiszti, a legjobb házasságot is tönkreteszi, ha hárman vannak benne, márpedig egy anyós az ha tudat alatt is, de mindig az első nő akar lenni a kisfia életében. Az az ideális, ha nem is egy városban laktok.
2013. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

ma 15:29


De,tömény hiszti!


Normálisan,dráma nélkül is meg lehet az anyóssal beszélni,hogy "ne tessék haragudni,más terveink vannak,de köszönjük szépen a segítő szándékot!"


Nem hiszem hogy az éj leple alatt átmászná a kerítés sí maszkban,és direkt beveteményesezné a kertet!

Ez hiszti!

2013. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!