Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma? Anyósom...

Anyós probléma? Anyósom nyáron jönne hozzánk veteményezni, ez még okés (még nem lakunk ott), de tervei szerint jövőre is, de én NEM szeretném.

Figyelt kérdés
Most pedig én vagyok a gonosz, mert nem szeretném, hogy anyósom naponta nálunk legyen! Olyan nagy kívánságom van? Vagy ti mit tanácsolnátok? Jó jelenleg a kapcsolatunk, de ha jóformán hozzánk "költözne" akkor tuti nem ez lenne, még a párommal is megromlana a kapcsolatunk, és nem kizárt, hogy én nem tudnék mellette kitartani jóban-rosszban.

2013. jan. 28. 13:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Sajnálom anyósodat. Ő csak jót akar nektek.

De mi értelme jónak meg segítőkésznek lenni, ha az emberek így fogadják? Mi a franc lett a világgal?

2013. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek az előzővel. Én nagyon örülnék, ha adott esetben nem kellene boltban venni a zöldséget, hanem csak ki kellene menni a kertbe és leszedni. Az anyósod csak segíteni szeretne nektek, amit értékelni kellene. Nem értem, mi ez a mostanában tapasztalható hiszti anyós-téren. Minden második kérdés erről szól. Belőletek is egyszer az lesz, ha jól sejtem, nem is akár milyen.....
2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

Azért tartanak nyilván gonosznak, mert egy még meg nem történt dolog miatt paráztatod magad!

Ha nem kell veteményes, akkor nem kell. Mondd meg neki, tisztázzátok most az elején a dolgokat! Amúgy én nagyon örülnék egy saját veteményesnek, gondolj csak bele, hogy nem azt a sok "szemetet" kellene megennetek, amit a nagy multikban árulnak borzalmasan magas áron! Ja és gondolom, hogy azért ajánlotta fel a segítségét, mert valamicskét ért a dolgokhoz! Ez rajtad áll vagy bukik, hogy elfogadod-e!

Amúgy meg pont az ilyenekkel lehet elrontani a jó viszonyt az anyóssal.

2013. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, ha az utolsó mondatot tényleg komolyan gondolod, akkor nálatok már most nagy gáz van....
2013. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

"és nem kizárt, hogy én nem tudnék mellette kitartani jóban-rosszban."


Ezen a kijelentésen én is csodálkoztam egy nagyot.....te már túldramatizálod a dolgot,nem is kicsit!

Itt szerintem nem feltétlenül az anyóssal lesznek gondok,hanem a hozzáállásoddal.

Az én anyósom egy igazi hárpia,de ha az én párom így hisztizne egy olyan dolgon,ami még csak a jövő kérdése,akkor elgondolkodnék rajta,hogy egy hisztis kislánnyal élek......

Meg mi az hogy hozzátok költözne?

Azért nem hiszem hogy kora hajnaltól napestig ott lenne a kertben,amíg ki nem csírázik ő is.......

Mi sokáig a szülőkkel éltünk,úgy hogy volt veteményes kert,egy külön kis melléképületben,és annyira jó volt!

Volt minden,paprika,paradicsom,hagyma,borsó,málna....volt hogy mikor főztem,csak a húst kellett megvennem,zöldség mindig volt......nekünk nem is kellett gondozni a kertet,mert anyósomék megcsinálták,nem volt belőle semmi gond,pedig mi szinte együtt is éltünk.....nem irigylem a párodat,az biztos.

Vannak érdekes,rossz természettel megáldott anyósok,de a tiéd nem hiszem hogy ebbe a kategóriába tartozna!

2013. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%
Az én anyósommal csak akkor van gond,ha iszik,akkor tényleg szabályos házi sárkány lesz belőle,de józan állapotában egész rendes,viszont most külön élünk,de a veteményes kertet bizony meg szoktam siratni.......
2013. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Lehet még nem történt meg, de EZER százalék, hogy megfog! A párom pedig csak végighallgatja....
2013. jan. 29. 13:07
 18/26 A kérdező kommentje:

Félreértések véget még semmit nem mondtam anyósomnak.

És őszintén szólva nem szeretném ha hozzánk járkálna naponta, főleg úgy, hogy azért veteményezne nálunk mert neki ép nem terem meg 1-2 dolog!

Szóval magának csinálná a mi víz számlánkra.

És nem mi NEM akarunk veteményezni!

Annyira nagy probléma, hogy saját életet akarok??

2013. jan. 29. 13:12
 19/26 A kérdező kommentje:
Ja! Azért nem akarunk veteményezni, mert szüleim zöldség termesztéssel foglalkoznak, így megkapjuk ugyan úgy, azt az 1-2 db sárgarépát, mint ha mi csinálnánk.
2013. jan. 29. 13:16
 20/26 anonim ***** válasza:
82%
Anyósod saját magának akar a ti kertetekben ültetni?
2013. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!