Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, ti mit tennétek?

Anyós probléma, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy drága anyósom, aki karácsonykor hátba támadt a szüleimnél, elmondott mindennek, ők meg csak lestek :D ráadásul akkor tette amikor nem voltunk ott. :D

Azt mondta szüleimnek, hogy rossz anya vagyok, meg lusta, meg nem főzök mindennap a gyereknek, tehát sértő dolgokat hordott össze. Ebből egyik sem igaz, márciusba lesz 2 éves a fiam.


Aztán most elkezdett pitizni, vett nekem névnapi ajándékot, meg békülni akar...

Úgy hogy írt egy levelet, amibe bosszúállónak titulál :D


A férjem kérlel, hogy bocsássak meg neki...

A gyereket nagyon szereti, és a fiam is nagyon szereti öt, most nála van párnapig, és azt kéri tőlem a férjem, hogy én hívjam fel, és kérdezzem meg tőle, hogy miujság...

Én akit elmondott mindennek... Mit tennétek?



2013. jan. 24. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te pontosan mit csináltál? Mármint amiért ilyen módon reagált... Egyik pillanatról a másikra változott meg, semmi előjele nem volt?
2013. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Megbocsatanek. Rövid az élet, felesleges haragot tartani, pláne csaladtaggal.
2013. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
47%
Nem beszélnék vele soha többet, mert az ilyen asszony mindig azt keresi, hogy mibe tud belekötni meg áskálódni.
2013. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Én adnék neki még egy esélyt. Főleg ha bocsánatot kért. Esetleg leülnék vele megbeszélni, hogy miért gondolja így, amiket mondott
2013. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tök normális volt a kapcsolatunk, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen jó anyósom lesz. Nagyon jól kijöttünk, erre karácsonykor jó egy kis pia után megeredt a nyelve.


Nagyon rosszul esett... (lehet hogy én voltam naiv, és félre ismertem már az kezdetek kezdetén.. :()

2013. jan. 24. 09:33
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Megbeszélném vele, hogy rosszulesett, amit mondott, és ha tényleg kifogásai vannak, azt nekem mondja meg, ne a hátam mögött, ígérem, elgondolkozom rajta.

És adnék még egy esélyt.

2013. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, nincs bennem harag, csak egy érzés, hogy nem akarok vele találkozni ezek után. (De muszáj lesz...)
2013. jan. 24. 09:34
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem mondanám ki, hogy megbocsátok. A gyerek miatt viszont azért beszélnék vele. De nem tudnék vele tovább olyan kapcsolatot folytatni, mint előtte. Tartanám a 2 lépés távolságot. Alig várta, hogy valakinek elmondhassa, hogy mit gondol rólad, a szemedbe meg jópofizik. Én ezt nem tudnám megbocsátani.
2013. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Valami oka volt a viselkedésének! Ezt tisztáznám vele.
2013. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát ha szimplán részeg volt, akkor a józanul kezelt féltékenység jött elő belőle. Ha józanul normális, akkor szerintem bocsáss meg neki, rövid az élet, és az is lehet, hogy valójában szeret téged (tudat alatt meg féltékeny rád, de ez valahol természetes).


Szerintem jobb lenne, ha telefon helyett találkoznátok.

2013. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!