Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, ti mit tennétek?

Anyós probléma, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy drága anyósom, aki karácsonykor hátba támadt a szüleimnél, elmondott mindennek, ők meg csak lestek :D ráadásul akkor tette amikor nem voltunk ott. :D

Azt mondta szüleimnek, hogy rossz anya vagyok, meg lusta, meg nem főzök mindennap a gyereknek, tehát sértő dolgokat hordott össze. Ebből egyik sem igaz, márciusba lesz 2 éves a fiam.


Aztán most elkezdett pitizni, vett nekem névnapi ajándékot, meg békülni akar...

Úgy hogy írt egy levelet, amibe bosszúállónak titulál :D


A férjem kérlel, hogy bocsássak meg neki...

A gyereket nagyon szereti, és a fiam is nagyon szereti öt, most nála van párnapig, és azt kéri tőlem a férjem, hogy én hívjam fel, és kérdezzem meg tőle, hogy miujság...

Én akit elmondott mindennek... Mit tennétek?



2013. jan. 24. 09:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Engedni kell, mindenkinek jobb lesz. Foleg a gyerek érdekében.

Velem is volt olyan, hogy ossze rugtuk a port(engem bánottak), az elso 1-2 találkozás fura volt, de tul kellett magam tenni rajta, mert hetente jon az unokájához.

2013. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Felül emelkednék a sérelmeken,és felhivnám. De a jövőben azért tartanám a 3 lépés távolságot.
2013. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tisztáznám vele a dolgokat.Ő már megtette az első lépést,hogy kibéküljön veled,most te jössz.A férjed és a gyereked érdeke is,hogy ne háborús hangulat uralkodjon.
2013. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

igen a 3 lépés távolságra már én is gondoltam...

De talán éreztetni kéne vele, hogy ez nem volt szép, mert nem akarom, hogy azt tanulja meg, hogy ö mindent megtehet.

2013. jan. 24. 10:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki hibázhat.Miért kellene utána egy életen át az éreztetni vele?
2013. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen átérzem a helyzetedet! Bár nálunk sajnos ezerszer rosszabb volt! Férjem exe ügyvédnő. Én egy kereskedelmi cégnél dolgoztam vezető beosztásban (jelenleg GYED-en vagyok). Anyósom már a kapcsolat elején kijelentette, ő nem ilyen nőt szánt a fiának! Ő azon lesz, hogy helyreállítsa a kapcsolatát az exbarátnőjével. Próbáltam a sértegetéseit nem észrevenni, de nem volt egyszerű. Az esküvőnket is tönkretette. Bőven tudnék még mesélni, de ez most nem rólam szól. Amikor megszületett a kisfiunk, bocsánatot kért, és én elfogadtam. Sosem lesz tökéletes a kapcsolatunk, mert bennem maradtak sérelmek, de mivel a párom anyukája, meg kellett adnom neki az esélyt arra, hogy változtasson. Szerintem bocsáss meg neki, de kérdezd meg, hogy miért csinálta azt amit, és hogy valóban úgy gondolja-e. Ha rám hallgatsz, ne bízz benne. Csak a hétköznapi dolgokról beszélgessetek, de magadról, a házasságodról......ne!
2013. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az lemaradt, hogy a fő problémája az volt, hogy szerinte én nem voltam elég ambíciózus!
2013. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Legalább a saját indulataidat ne tagadd le! Dehogyis nincsen bened harag és joggal! A férjednek tudnia kéne, hogy ez a dolog rád és a kedves mamára tartozik, és ne szóljon bele abba, ami köztetek van. Éppen elég baj, hogy ő nem volt képes az anyját helyrerakni, és hagyta, hogy neked karácsony napján fájdalmat okozzon.


Ha tényleg szívből bocsánatot kér a mama, akkor megbocsáthatsz neki. Adhatsz neki egy esélyt. De ezt neki is tudnia kell, hogy legközelebb még egy ilyen nincs, mert az azt jelenti, hogy te hiába bocsátottál meg neki, ő nem változott.

Én nem vagyok megbocsátó lélek (lehet, hogy hiba, de én ilyen ember vagyok). Aki vérig sértett és nagyon mélyen megbántott, annak annyi. Soha nem felejtem el, még ha nem is emlegetem többé.


De én én vagyok, te pedig te. :)

2013. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!