Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit veszítek azzal, ha anyósom...

Mit veszítek azzal, ha anyósomat többet nem látogatom meg, de a párommal együtt vagyunk (maradunk)?

Figyelt kérdés

Szerintem semmit, de a párom szerint ez hosszú távon nem lesz jó. De miért nem? Én nem érzem ott jól magam, miért kellene a szabadidőmet rossz élményekre pazarolnom?

Az én véleményem az, hogy közösen töltsünk el olyan emberekkel szabadidőt, akikkel mindenki jól érzi magát. Miért kell ezt erőltetni? (Ami nem megy.)



2012. jún. 17. 18:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azóta terhes lettem. Anyós behangolta a páromat, hogy vetessem el. Ultra gáz a helyzet. Szeretem a páromat, tőle akartam gyereket. Felnevelem egyedül, ha ennyire hülye, hogy az anyja után megy 37 évesen.
2012. szept. 1. 11:23
 12/13 anonim ***** válasza:
44%
Asszem, ez rajtad is múlik. Ha kicsit okosabban és kevésbé önzően állnál az anyósodhoz, aki nyilvánvalóan érzékeli a negativitásodat vele szemben, akkor most lenne egy boldog apajelölt és egy szintén boldog nagymama jelölt, rólad nem is beszélve. De ha te utálsz vkit a férjed szűk családi köréből, különösebb ok nélkül, akkor ne várj jóindulatot a másik résztől se... Szereted te úgy igazán a párodat? Tedd fel magadnak a kérdést, és minden gondodra megtalálod a választ...
2012. szept. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szeretem a páromat igen, de ezt nem várhatja el hogy az anyja ránktelepedésével kelljen együtt élnem.

Egyébként azóta megszületett a lányunk, anyós miatt szétmentünk a párommal. A baba 5 hetes. Ő anyukát választotta helyettünk. Ő vajon mennyire szeretett bennünket inkább ez itt a kérdés.

2013. ápr. 27. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!