Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit veszítek azzal, ha anyósom...

Mit veszítek azzal, ha anyósomat többet nem látogatom meg, de a párommal együtt vagyunk (maradunk)?

Figyelt kérdés

Szerintem semmit, de a párom szerint ez hosszú távon nem lesz jó. De miért nem? Én nem érzem ott jól magam, miért kellene a szabadidőmet rossz élményekre pazarolnom?

Az én véleményem az, hogy közösen töltsünk el olyan emberekkel szabadidőt, akikkel mindenki jól érzi magát. Miért kell ezt erőltetni? (Ami nem megy.)



2012. jún. 17. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
semmit
2012. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

necces lesz a dolog, ha gyerek lesz, és mondjuk majd ő vigyázna rá.

Amúgy meg nem kell látogatnod, ha nem bírod.

2012. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Meg fog utálni az anyósod és a párodat ellened fogja hangolni. A párod magyarázkodhat hogy miért nem jársz hozzájuk és a párod megfogja ezt elégelni, fárasztani fogja és elege lesz belőle.


Ha viszont gyereketek lesz nagyon jó lesz lepasszolni néha, illetve sokszor nem tudod megoldani másképp a gyerek felügyeletet és gyereknek meg az idős nagyszülő más élményt tud adni mint te.

2012. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
semmit sem veszítesz,
2012. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a párod mit szól hozzá? lehet, hogy ő szereti az anyját... és ha van gyereketek, neki mégiscsak a nagyanyja... nekem fájna, ha a pűáro, utálná anyámat, igaz, az én anyámat nincs miért utálni, mert nem hárpia.
2012. jún. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

jav. "párom"

bocs, új billentyűázet

2012. jún. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked leendő nagymamáját, hosszabb távon a férjed bizalmát, jóindulatát. Egy kicsit mindig ki lehet bírni, skkor is, ha nemszeretem szmélyekről van szó. Ha a férjed fontos, tedd meg érte. Később meg tedd meg a gyerekeidért.

De ha nem a férjed, csak együtt vagytok, van egy olyan sejtésem, hogy pár êven belül vége lesz a kapcsolatotoknak.

2012. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha okosan csinálod,semmit.


Én se láttam a nyanyát tizensok éve.

Párom megy havonta 1 napra,viszi a gyereket is,és ennyi.

Igy megvan a békesség

2012. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt igazából nem tudjuk a lényeget, bánt az anyósod téged vagy egyszerűen csak "nem szimpatikus"? Előbbinél megértem és a párodnak is meg kell értenie, ebben az esetben lehet a későbbiekben alkalmazni azt,hogy a párod megy hozzá és ha lesz gyerek, akkor viszi hozzá (hogy azért az unoka-nagymama kapcsolat meglegyen). Ha az utóbbi, akkor véleményem szerint kis időt kibírsz vele, az ember élete során sok olyan ember mellett kibír valamennyi időt, akit egyébként nem kedvel. Akkor a párodért bírd ki.
2012. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Semmit.Én már évek óta nem beszélek vele,ha találkozom vele akkor nagy ívbe elkerül,de egyébként nem is bánom!Én is elkerülöm.Ez már nem is téma köztünk a férjemmel.
2012. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!