Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan viszonyuljak az anyósom...

Hogyan viszonyuljak az anyósomhoz?

Figyelt kérdés

Most fog születni az első unoka/gyerek a családunkban és az anyósom az eddig 9 hónap alatt rám sem nyitotta az ajtót. Így nem szívesen szeretném ha a gyermekem közelében lenne. A férjem szerint tőle kérdezgette, hogy hogy vagyunk, miújság van velünk de tőlem személy szerint, telefonon soha semmilyen formában. Volt ezalatt az időszak alatt már nálunk vendégségben is és egyszer nem hozott semmit se nem hogy nekem de a leendő unokájának se.

Félreértés ne legyen nem drága ajándékokra gondolok itt. Én annak is örültem volna ha mondjuk a férjem régi mesekönyveit elhozza.

Ilyen esetben mennyire jogos a feszültségem irányába, hogy nem akarom hogy köze legyen a kisbabánkhoz, hiszen semmivel nem érdemelte ki a bizalmamat?



tegnap 00:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
80%
Előre féltem a pici gyereked, mert te ÖNkozpontú vagy. Az - az mindenki ugráljon téged körbe, a férjed csak rád fókuszáljon. Szerencsétlen ember. Végén féltékeny leszel a saját gyerekedre, mert több figyelmet kap mint te.
tegnap 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Na, miután megszületik a baba, majd jön a következő kérdés, hogy mennyire köcsög az anyósom, hogy nem akar vigyázni a gyerekre...
tegnap 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem egy nagymamás típúsú nő. Ettől még lehet jóban az unokájával.
tegnap 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy a nagyszülő-unoka kapcsolat egy kegy, amit TE (véletlenül sem ti) gyakorolhatsz annak függvényében, hogy mennyire nyalta fényesre a hátsódat a terhességed alatt?

Érdeklődött, a fiától, volt nálatok. Nem hordott oda ajándékokat, üres kézzel ment, miért? Honnan kellett volna tudni, hogy te közel 30 éves cuccokra vágysz, ami a férjed után maradt, ha nem mondod? Volt itt olyan kérdés, ahol meg azon szűköltek, hogy anyós odahord nekik mindenféle kéretlen gyerekholmit, holott ők akarnak mindent megvenni a Brendonban a kicsinek. Te hogy jársz hozzá, mivel árasztod el, amikor látogatod?

Ne legyél már ennyire megh.ülyülve, csak gyereket vársz, nem világbirodalmat készülsz uralni.

ma 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek joga van a nagymamájàhoz, mindkettőhöz.

Mi se kaptunk ajándékot a várandósság alatt, de bennem fel sem merült, hogy kellene. Kapott, amikor megszületett. A leírtak alapján nem tűnik rossz embernek.

ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még meg se született, de már vigyen ajándékokat?

Miért nem elég, hogy a férjedtől kérdezi, hogy vagytok?

Nagyon dúlnak benned a hormonok valószínűleg, és akkor a legjobbat feltételeztem. Emiatt eltiltani... Azt se tudod milyen egy rossz anyós. Ártott neked bármit?

Terhesség alatt én se kaptam anyóstól semmit. Nála ez egyfajta babona, hogy születés előtt semmit. Telefonon csak a férjemmel beszél a mai napig. Jóban vagyunk, de nem szoktunk telefonálni egymással. Ha meg eljött, már a férjemtől tudott mindent, mit kérdezősködjön. Ettől még jó nagymama, és jó anyós, hamarabb borult az én nyakamba, csak utána nézte meg az unokáját, együtt izgult velünk, és imádja a gyerekeket. Azóta hoz is mindig valami kis apróságot.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!