Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy állnál ezek után az...

Hogy állnál ezek után az anyósodhoz?

Figyelt kérdés
Az anyósom a feleségemnek minden ostobának elmondott. A feleségem egy ideig titkolta, aztán elmondta a dolgot, amit sikeresen magamra is vettem. Eddig sem jártam az anyósomékhoz túl gyakran, de ezek után még annyihoz sincs kedvem. Viszont nyilván a feleségem anyja, így valamennyire meg kéne őrizni a normális viszonyt is. Gondoltam rá, hogy szembesítem és megmondom neki, hogy legyen annyi benne, ha ez a véleménye rólam, akkor azt a szemembe mondja vagy ha ennyire nem bírja a képemet, akkor mondja meg azt és nem megyek többet hozzájuk. Ti mit tennétek?

szept. 7. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es... minimalizálni. Ezek után? Tudod ki menne hozzá. Persze lehet jönni "dehát az anyám"... marhasággal. Igen, és mellette bunkó, ez tény.


Erre majd a nejed is rájön. Bár számomra félelmetes, hogy simán meghallgatja újra meg újra, ahogy az anyja mindennek elhord téged.

szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyszer fordult elő eddig tudtommal, és az ő elmondása szerint a célja inkább az vele, hogy őt idegesítse. Nagyon roszz természete van az anyósnak, mindenkivel kötekedik azért mert neki nyomorult az élete. Kicsit olyan, mintha irigy lenne a saját lányára is, mert neki jobb élete van, mint neki volt. Holott pont ez kellene legyen egy szülő célja, hogy a gyerekének jobb legyen, mint neki volt...
szept. 9. 21:45
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es komment 11-re
szept. 9. 21:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen lenne az én párom is hogy kiáll mellettem és megvéd. Helyette ha kiállok én magamért még le vagyok baszva hogy mertem.
szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!