Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy álljak anyósékhoz? Nem...

Hogy álljak anyósékhoz? Nem utálom őket, és sokszor segítenek, tudom számíthatunk rájuk a bajban. Nem is akarok összeveszni. Viszont sokszor van kéretlen véleményük, kéretlen tanácsuk, és nehéz meghúzni a határt mert támadásnak vennék.

Figyelt kérdés

Nem fért ki, de vannak nem tetsző reakcióik is, amikre szintén nehéz megmondani hogy problémásnak találom őket, mert szintén kötekedésnek, szájalásnak vennék.


Én vagyok a nő, és a férjem is látja ezeket a problémákat, csak ő leszarja, nem veszi a lelkére, én meg igen.


jún. 26. 14:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
53%
Igen jol gondolod,sok szivesseget kértek. Alapbol akkor ugy érzik, lehet kommentelni az életeteket. Ne kerjetek SE bicajt,SE reptérre autozast,se semmit. Amugy beindul a lavína es a lavinának nem lesz vége,csak idegeskedni fogsz. Megoldjatok egyedul is
júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!