Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogy reagálna ilyen helyzetre?

Ki hogy reagálna ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés
Sokaknak lehet nem nagy dolog, de nekem rosszul esett. Ma játszott a 2 éves kisfiam az ágyon és véletlenül úgy ugrott hogy a lábamra érkezett az állával és kicsit megharapta a nyelvét. Pont itt voltak anyósomék és apósom egyből ráförmedt hogy "na látod-e mit csinálsz, te birka fasz", ezt így mondta a kisfiamnak, aki egyből sírni kezdett és belém bújt. Alapjáraton nagyon szeretik a kisfiunkat, mindent megkap tőlük, sokat van velük, mi is sokmindenért hálásak lehetünk nekik, mert sokat segítenek de apósomnak néha vannak ilyen megszólalásai, van egy ellenszenves stílusa. Hogy kellene az ilyet lereagálnom?

jún. 22. 20:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
Megomndtam volna neki " szépen" hogy ki a f.sz..
jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
jún. 23. 08:59
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a két éves nem azért sírt, mert nagyapa birka faxnak nevezte, hanem a hangsúly miatt. Ha "cukimuki angyalbögyörőm, legyél óvatosabb" szavakkal formedt volna rá, akkor is sírt volna a gyerek.
jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Persze, ezt én is tudom. A lényegen nem változtat.
jún. 23. 10:30
 25/28 anonim ***** válasza:
81%
23 akkor sem mondunk ilyet egy gyereknek. Nem normális az ilyen " nagyszülő"
jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
5%

25


Ugyanmar miért ne lenne normalis? Van, aki csúnyán beszel. Írtam korábban, az én nagyanyám is ilyen volt. Attól még lehet szuper nagyszülő.

jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a problémám, hogy csúnyán beszél, hanem azzal hogy a gyerekemre mondott ilyet.
jún. 23. 10:57
 28/28 anonim ***** válasza:
9%
Hát akkor kozlod vele, hogy Józsi bácsi, mi így nem beszélünk a Janikarol, legyenszives ne tegye többet. Ennyi.
jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!