Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogy reagálna ilyen helyzetre?

Ki hogy reagálna ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés
Sokaknak lehet nem nagy dolog, de nekem rosszul esett. Ma játszott a 2 éves kisfiam az ágyon és véletlenül úgy ugrott hogy a lábamra érkezett az állával és kicsit megharapta a nyelvét. Pont itt voltak anyósomék és apósom egyből ráförmedt hogy "na látod-e mit csinálsz, te birka fasz", ezt így mondta a kisfiamnak, aki egyből sírni kezdett és belém bújt. Alapjáraton nagyon szeretik a kisfiunkat, mindent megkap tőlük, sokat van velük, mi is sokmindenért hálásak lehetünk nekik, mert sokat segítenek de apósomnak néha vannak ilyen megszólalásai, van egy ellenszenves stílusa. Hogy kellene az ilyet lereagálnom?

jún. 22. 20:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek apja ehhez mit szólt amúgy?
jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Anyósomnak szavajárása a f*szozás, ő is így meg úgy szeret mindenkit, de szemrebbenés nélkül lef*szozza a saját anyját is, a fiait is. Még nem volt meg a mi gyerekünk, de mikor sógorom gyerekét lef*szozta, már akkor tudtam, hogy ha nekünk lesz gyerekünk, egyszer fogja ezt mondani rá. Még pár hónapos kisbaba volt, amikor úgy szólt hozzá kedveskedve!!! hogy kisf*szom. Úgy kiosztottam, hogy köpni nyelni nem tudott. Ne félj, azóta leharapja a nyelvét, de nem mond ilyet a gyerekemre.
jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

#12


Pacsi, jól tetted! :)

jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk apósom ilyen, hogy vannak hasonló megszólalásai a gyerek felé is. Amúgy nem volt vele gond sokáig, de lassan 70, az utóbbi 2-3 évben láthatóan veszíti el az agyi képességeit, önkontrolljàt, észre sem veszi, hogy bunkó, azt látom, fel se fogja, nem is érti már meg.


De amúgy amikor volt 1-2 megszólalása a gyerek felé, anyósom meg a férjem úgy leosztotta, hogy igyekszik visszafogni magát. Viszont láthatóan egyre kevésbé megy neki, ahogy épül le....

jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom ez nagyon durva. En js raszoltam volna, hogy allitson magan. Most ez van, ha nem lesz kozbe ez csak durvulni fog. Most konnyebb leallitani mint kesobb.
jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
*nem lépsz kozbe
jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
4%

Nem a birka fasz miatt kezdett sírni a gyerek...

Az én apám simám lekisköcsögözte az ekkora gyerekemet amiért földet szórt a cipőjére, én sem tudtam hogy reagáljak

(azóta többször mondta már rá, pedig nég mindig csak 8)

jún. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
22%
Hát nézd, az én nagyanyám különben káromkodott, mint egy kocsis, folyamatosan csúnyán beszélt- és mellé a világ legjobb nagymamája volt. Sem a két lánya, sem a három unokája, sem a négy dedunokaja nem tanulta el tőle és nem lett lelkibeteg sem miatta.
jún. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tetszik, akkor közlöd, hogy ti így nem beszeltek egymással se a gyerekkel.
jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

Abban a pillanatban kibsztam volna a házból, és megmondtam volna, hogy ide nem jön többé.


És a férjemnek is megmondanám, hgoy az apja innentől kezdve nem látott vendég, továbbá a gyereket sem láthatja, akkro is, ha neki ez nem tetszik.


Agresszív, beszólogatós, a gyerekkel káromkodós bunkókra nincs szükségünk.

jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!