Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogy reagálna ilyen helyzetre?

Ki hogy reagálna ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés
Sokaknak lehet nem nagy dolog, de nekem rosszul esett. Ma játszott a 2 éves kisfiam az ágyon és véletlenül úgy ugrott hogy a lábamra érkezett az állával és kicsit megharapta a nyelvét. Pont itt voltak anyósomék és apósom egyből ráförmedt hogy "na látod-e mit csinálsz, te birka fasz", ezt így mondta a kisfiamnak, aki egyből sírni kezdett és belém bújt. Alapjáraton nagyon szeretik a kisfiunkat, mindent megkap tőlük, sokat van velük, mi is sokmindenért hálásak lehetünk nekik, mert sokat segítenek de apósomnak néha vannak ilyen megszólalásai, van egy ellenszenves stílusa. Hogy kellene az ilyet lereagálnom?

jún. 22. 20:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Utasitani arra a bugrist, hogy azonnal tavozzon, majd no contact. Sok problemat es ebbol eredo traumat sporolsz meg vele. A gyerekednek is.
jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Elküldtem volna melegebb éghajlatra és még mondanám addig nem jöhet amíg nem tud normálisan beszélni, gondolom te semmit nem mondtál mivel itt a gyakorin érdeklödsz hogy mit csinálj,
jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon tudtam reagálni abban a pillanatban, mert azzal voltam elfoglalva,hogy megvígasztaljam a kisfiamat, aztán anyósomék indultak is haza.
jún. 22. 20:20
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell mindenre reagálni.
jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
3, kerdezo! Pedig ha nem teszed szova, hogy a bugris allitson mar magan, akkor a jovoben ez lesz a protokoll, a gyereket szepen le fogja ertekelni. Titeket is. Ennek pedig rendkivul karos kovetkezmenyei lesznek. :-/
jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyből megindítanám az ajtó felé, hogy takarodjon haza!
jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
5-ös, igazad van. Nem fogom innentől annyiba hagyni. Jó néhány külső véleményt is olvasni, így látom, hogy tényleg nem én reagálnám túl.
jún. 22. 20:52
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
"Indultak vissza is haza" és ... a lábukat többet nem teszi be hozzátok. Soha. Náluk pedig a gyerek csak felügyelettel és ritkán. Dehogy szeretik!
jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Lehet ideges, de ha nem a gyerek épségéért aggódik, hanem ilyen degradáló szöveggel jön, akkor ki se nyissa a száját. Ha mégis, akkor nem kell a gyerek közelében lennie, amíg ezt normálisnak tartja.
jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb ne engedj prolikat a házadba. ¯\_(ツ)_/¯
jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!