Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek a parom anyuci...

Szerintetek a parom anyuci pici fia?

Figyelt kérdés

Sajnos nem birom a anyosomat természetesen rengeteg okot adott rá

Tegnap közöltem a pároddal nem birom anyádat nem érzem magam kötelesnek el viselni a hulyeseget. Most nem olyan dolgokra gondolok hogy ha nem veszi fel a telefont zsarolja hanem durvább dolgokra.

Parom azt válaszolta, hogy tudja tisztába van vele de nem csinál semmit mert segített neki házat és kocsit venni.

Nem értette, miért nem szeretem az anyucit és mikor el kezdtem neki mondani azt válaszolta fogjam be a számát. Utána én el akartam menni sétálni és azt mondta ha ki lépek az ajtón köztünk mindennek vége. Utána meg fogta a vállam le ültetett az ágyra és azt mondta kéri szépen ne veszekedjek vele (Soha egy rossz szót nem szóltam az anyjának tisztelem és kedves vagyok vele), mert sok holmit adott nekem



jan. 31. 12:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Csomó segítséget elfogadtok tőle,mintha kötelező lenne elfogadni. Nem, köszönjük, megoldjuk magunk, ez soha nem jutott eszedbe? Ilyen alapon mindenbe lesz beleszólása... én nem hagynám. Annak idején volt egy esetem anyósommal. Fiatalok lévén nem volt pénzünk házra, csak albérletre. Vágytunk rá nyilván, de akkor még a láthatáron se volt. Anyósom feldobta ötletnek h mi lenne ha ő eladná a házát, elmenne lakni másik városba, a házból adna annyi pénzt h legyen önerőnk egy házra, DE az udvarba neki húzzunk fel egy szoba konyhát. Én akkor közöltem a párommal felejtse el, mert ő simán belement volna!! Azt mondta én akadályozom őt abban h legyen háza. Na akkor én megmondtam neki döntse el h ilyen áron házat akar, vagy engem. Engem választott. Azóta lett házunk is, és nem kellett szoba konyhát húzni anyósomnak, nem tartozunk neki. A magunk urai vagyunk. Jobban jártok végre magatok oldjátok meg a gondjaitokat.
febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
febr. 1. 00:20
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy együtt olyan pasival, aki ennyire az anyján lóg???


eleve: miért érdekel téged, mit magyaráz a hapsi anyja? Nyilván nem velük éltek, akkor meg pampogjon.

febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
49%

Bocs csak úgy kérdezem : jogászként nincs a karon magyar nyelvből felvételi?

Az én időmben még volt és rohadt szelektív.

A te helyesírásoddal és írásképeddel nem tudom, hogy lettél jogász...

Azt már nem is mondom, hogy olyan alap dolgokkal nem vagy tisztában... Jogászként téged lehet fenyegetni? Már bocs, de tiszta röhej...

febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ha egy pasi olyan bunkó és tiszteletlen lenne velem, ahogy veled a tied, akkor kidobnám.

Elfigadja az anyja pénzét, cserébe a csicskása. Te sehol nem vagy a történetben. Menekülj.

febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ez nem kamu és nem csak megházasodsz egy ilyen szarjancsival, de le is kölykedzel tőle, ne vartyogj, ha majd a gyereked legkésőbb érettségi után többet feléd se néz... Ha ez kamu is-remélem, hogy az-, sajnos sok ilyen degenerált nő/pali van, aki nem, hogy hozzámegy egy szülőjéről leválni semmilyen mértékben nem akaró humanoidhoz, még gyerek is lesz a frigyből. Ameddig ez nem változik, addig nincs miért ajvékolni, hogy Magyarország a 10.000.000 függő, elhízott, öngyilkos, stb. országa, mert ameddig rengeteg szülőjéről leválni nem akaró ember szerint teljesen elfogadható és normális a hozzáállása, addig nincs változás, mert szerinte nem velük van a baj, a pszichológus a hülye, nem ők. Emiatt többségük el se jut egy komplett terápiáig. Tisztelet a kivételnek.
febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez érzelmi zsarolásnak tűnik,én biztos hogy nem engedném hogy a párom zsaroljon,az anyával ilyen nagy szája miért nincs?hogy leállitsa őt?

Velem ha ezt párom meg tenné az lenne az utolsó mondat amit kiejtett a száján.Nem hogy még neki álljon fenyegetőzni.

ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
48# as vagyok,még ami lemaradt hogy beszélhet úgy veled párod hogy "fogjad be a szád"gondold végig ha most ezt mondta akkor későbbiekben is mondhat ilyet vagy durvábbakat,én a helyedben hagynám hagy bújkon anyuci háta mögé
ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Szia ,hasonló helyzetben voltunk... Visszaadtunk minden fillért kiosztották hogy innen nincs beleszólása az életünkbe,nem kell a segítsége soha többet és azóta rend és béke van.ezt tudom ajánlani.
máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!