Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek a parom anyuci...

Szerintetek a parom anyuci pici fia?

Figyelt kérdés

Sajnos nem birom a anyosomat természetesen rengeteg okot adott rá

Tegnap közöltem a pároddal nem birom anyádat nem érzem magam kötelesnek el viselni a hulyeseget. Most nem olyan dolgokra gondolok hogy ha nem veszi fel a telefont zsarolja hanem durvább dolgokra.

Parom azt válaszolta, hogy tudja tisztába van vele de nem csinál semmit mert segített neki házat és kocsit venni.

Nem értette, miért nem szeretem az anyucit és mikor el kezdtem neki mondani azt válaszolta fogjam be a számát. Utána én el akartam menni sétálni és azt mondta ha ki lépek az ajtón köztünk mindennek vége. Utána meg fogta a vállam le ültetett az ágyra és azt mondta kéri szépen ne veszekedjek vele (Soha egy rossz szót nem szóltam az anyjának tisztelem és kedves vagyok vele), mert sok holmit adott nekem



jan. 31. 12:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal akartál összeházasodni vagy az anyjával? Itt valami nagyon nem kerek.
jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Plusz nem érdekli senki más csak saját maga hisztizik vergődik minden szarert ha valami nem úgy van kesz vége a vilagnak
jan. 31. 12:29
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

"ő ad előleget kozbe senki nem kérte."

Akkor miért fogadtátok el, ha akadályoz az önálló közös döntéseitekben és ügyintézésetekban?

jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pàrod tudja ezt róla, de mégse változtat a dolgokon, akkor ez így is fog maradni, ő szereti az anyját, és ha szólsz ezekért, terád fog haragudni. Neki az anyja az első, az a helyzet. Ha ezt el tudod fogadni, akkor jó. De tudd, hogy ez nem fog változni. Ő így is, úgy is szereti.
jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Szokták mondani, hogy mindennek ára van. Annak, hogy van ház és kocsi, ez. A párod ezt elfogadta, és megkötötte ezt az alkut. Az ő anyja, nyilván az ő háza és kocsija is.

Neked kell azt eldönteni, hogy van befogod a szádat és meghúzod magad a családi béke kedvéért, vagy inkább most pakolj össze, mert ha állandóan ezt az anyósutálatot duruzsolod a párod fülébe, akkor csak a saját életeteket mérgezed vele, mert NEM fogja a párod sem leállítani, sem kapcsolatot megszakítani, semmit nem fog az anyja ellen tenni. Mert ez az ára az egzisztenciának. Tudod, mit veszel, senki nem árul zsákbamacskát, így igaza van: ha maradsz és kell a pasi, akkor fogd be a szádat!

jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
94%

Ja,és nem, nincs rendben anyuka manipulációja, de ez van. Nem tudod megváltoztatni. Az egyetleen dolog, amin tudsz változtatni, hogy te nem kérsz belőle és elmész.

Az meg teljesen mindegy, hogy minek nevezed a jelenséget, anyuci pici fia, vagy haszonleső pasi, esetleg az anyját tisztelő ember. A dolgon nem változtat.

jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
14%
Az a benyomásom, hogy ez a klasszikus női rivalizálás, olyan vagy, mint a párod anyja (azzal a pár évtized különbséggel), te akarod megmondani a tutit.
jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Ja nem szoktam állandóan mondani neki sőt ez volt az egyetlen dolgom amit mondtam vele kapcsolatban nem birom anyádat és kész a dolgokat amiket csinált nem volt hozzaszolasom és nem is lesz amugy is már meg történtek változtatni már nem lehet
jan. 31. 12:36
 19/50 A kérdező kommentje:

Nem egyáltalán nem akarom még mutatni a tutit, nem akarok vele versengeni mert nem lehet össze hasonlítani az anyja iránt érzett szeretett az én irántam érzett szeretettel.

Nem akarom, hogy nem beszéljen vele mert ilyet nem kerhetek akármit is csinált / csinál.

Nem abból áll a kapcsolatunk, hogy fel kelek és blamalom az anyját szimplán tegnap kérdezte birom e az anyját és azt mondtam nem.

jan. 31. 12:38
 20/50 A kérdező kommentje:
En nekem teljesen rendbe lenne ha mikor otthon vagyunk el megyunk hozzá beszélgetünk de ennyi. Ne akarjon már állandóan a fejükön lenni, már vagy 2x mondta mikor jön hozzánk mert o unatkozik. Plusz a parom apjával nem jön ki jól és állandóan el hordja mindennek de azért válni nem akar, de pasi az kell.
jan. 31. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!