Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek a parom anyuci...

Szerintetek a parom anyuci pici fia?

Figyelt kérdés

Sajnos nem birom a anyosomat természetesen rengeteg okot adott rá

Tegnap közöltem a pároddal nem birom anyádat nem érzem magam kötelesnek el viselni a hulyeseget. Most nem olyan dolgokra gondolok hogy ha nem veszi fel a telefont zsarolja hanem durvább dolgokra.

Parom azt válaszolta, hogy tudja tisztába van vele de nem csinál semmit mert segített neki házat és kocsit venni.

Nem értette, miért nem szeretem az anyucit és mikor el kezdtem neki mondani azt válaszolta fogjam be a számát. Utána én el akartam menni sétálni és azt mondta ha ki lépek az ajtón köztünk mindennek vége. Utána meg fogta a vállam le ültetett az ágyra és azt mondta kéri szépen ne veszekedjek vele (Soha egy rossz szót nem szóltam az anyjának tisztelem és kedves vagyok vele), mert sok holmit adott nekem



jan. 31. 12:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
92%
#29, azért nem tesz semmit, mert úgy tűnik, az anyja fontosabb számára, mint te. Ezen nem fogsz tudni változtatni, így nevelték, sosem fog kimozdulni a mama árnyéka alól, és idővel ez csak rosszabb lesz pl ha esetleg gyereketek születik, akkor abba akar majd mindenáron beleszólni, a nevelésbe, gondozásba stb., állandóan a nyakatokra jár majd, fokozatosan egyre nehezebb lesz tolerálni. Leírták már előttem is sokszor, én sem tudok mást mondani, mint, hogy mérlegelj. Ha számodra ez így nagyon nem oké, akkor a kapcsolatotoknak nincs jövője.
jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja veled leélni az életét. Esetleg, ha elmentél volna sétálni, kiderült volna, hogy mi is a helyzet. De nem mertél....
jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
66%
Nárcisztikus anyós pajtás aki a pénzével manipulál
jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tesz semmit ellene? mert nem akar! Megmondta! Ez az ára annak, hogy aláraknak ezt-azt a szülei, és neki ezért cserébe megéri a anyja kénye kedve szerint ugrálni, és inkább ez, mint az, hogy "csak" annyival beérje, amit maga szerez. És igen, az anyja szeszélyei többet érnek neki, mint a tieid. Ennyi. Nyilván nem vágja így a képedbe, hanem leültetett és udvariasan elmondta, hogy fogd be a szádat. pöröghetsz itt rajta, hogy miért nem...bőven elég válasz az, hogy nem akar. Megszoksz vagy megszöksz!
jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
91%

Te tényleg jogàsz vagy? Ezzel a fogalmazással meg helyesírással?


Amúgy ha ez a történet igaz, a leírtak alapján ugyanolyan engedelmesen követed a leendő anyós utasításait, mint a párod. Miért hagyod, hogy ő döntsön az esküvővel kapcsolatos dolgokról? Merd vállalni a konfrontációt.

jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Igen viszont nem élek Magyarországon és a magyar nyelvet csak tanulom nem az anyanyelvem.
jan. 31. 20:19
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene, hogy azt mondja, fogjam be, és letolna az ágyra.
jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
69%
De, az anyanyelved. Miért mondod, hogy nem? Így nem ír az, aki idegen nyelvként tanulta a magyart. Meg aki jogász, hiába tanult mondjuk román egyetemen, azért van benne egy igényesség arra, hogyan ír. Sok ezer oldalnyi jegyzetet elolvasott, rögzül benne, hogyan kell írni. Kiteszi a vesszőket, pontokat, ez azért univerzális szabály az európai nyelveknél.
jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
66%
kamu az egész. érdekesebbet nem tudsz kitalálni?
jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
70%

Hiába írjátok, hogy az anyós adott pénzt és ezért beleszolhat, ez nem igaz. Ha adott, adjon jó szívvel, ez nem azt jelenti hogy a pénz által leuralhatja a másikat.

A másik dolog, hogy ezeknek mindegy. Az én anyosom soha egy forintot nem adott, nekünk mégis van ház, autó minden. És ennek ellenére úgy érzi mindenbe van beleszolasi joga. Ha adnak pénzt, ha nem jogot formálnak a beleszolasra...

jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!