Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan reagáljak ha az anyósom...

Roland Z. kérdése:

Hogyan reagáljak ha az anyósom sérteget?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Anyósom állandóan kezdeget, kiabál, sérteget. Nagyon rossz ember. Már nem bírom kezelni a helyzetet. 15 év után úgy besokaltam. Költözni nem fogunk mert a saját házunkban lakunk.

Már nem tudom hogyan reagáljak. Kérlek segítsetek.



2023. szept. 27. 09:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Anyós lakik nálunk.

Utóbbi időben már a 6 éves kisfiunkal is kezdeget.

Eddig úgy elviseltük, de már betelt a pohár.

2023. szept. 27. 13:41
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig nem értem, mi az, hogy kezdeget.
2023. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ignoráld, egyik füleden be a másikon ki.
2023. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem kíméli a csúnya szavakat se.

Ha már orvos a sürgősségin azt mondja neki. Idézem= maga ha fog haldokolni ki kell vágni a nyelvét.

2023. szept. 27. 13:47
 15/24 A kérdező kommentje:
Eddig bírtam az ignorálást
2023. szept. 27. 13:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a gyereket is zaklatja, akkor lépni kell. Van más lehetősége, ahol lakhat vagy súlyos betegség esetén gondozzák?

Nem kell tűrnötök, és tenni is fogsz a viselkedése ellen, ha nem változtat. Ezt tudatosítsd benne is.

2023. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Még két lanya van az anyósomnak, de egyikük se akar vele törődni.
2023. szept. 27. 15:56
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nektek jutottak a szárnyak.
2023. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Első körben menjetek el a helyi családgondozóhoz, ahol elmondjátok mi a helyzet, mindent. Azt is, hogy kapott beutalót a pszichiátriára, ahova elmenni nem akar és a gyereknek sem jó ebben a környezetben felnőni, mik a lehetőségek. Szociális otthon stb nem vagytok kötekesek tűrni és ide a szép szó nem lesz elég, mert lehet fel sem fogja. Nem kell eltartanotok, sem elviselnetek, hogy így bánik veletek, pláne a gyerekkel. A szülőtartás is kimerülhet abban, ha önhibáján kívül nem tudná magát fentartani, tőletek mennie kell, a többi gyerek sem vállalja akkor a feleséged és a testvérei fizetik az otthon költségeit, ami a nyugdíja befizetése után fentmarad, mint költség.
2023. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nektek. Főleg a 19 anonim nak. Muszáj lépnünk, ebben teljesen egyet értek, szép szó itt már nem használ .
2023. szept. 27. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!