Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom anyósomékat mit tegyek?

Nem bírom anyósomékat mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyerekünk 15 hónapos. Anyós kitalálta hogy szerinte furcsán megy a kicsim. Másfél hónapja totyog. Mondtam hogy még gyenge meg ez változik stb. Senki más nem mond ilyet. Az én családomba mindenki azt mondja hogy semmi baja a gyereknek, és én is úgy látom hogy nincs baja. A férjem nagyon anyás szóval fogja az anyjáék pártját. Nem igazán áll ki mellettem. A nővére el sem köszön a kislányával egyetemben csak elmennek. Úgy szól rájuk hogy és a feleségemnek nem köszöntök? Mit tanácsoltok? Ne menjek át egyáltalán? Ok nem megyek. De a gyerekről akkor is fog vizionálni baromságokat nem?
2023. aug. 10. 19:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha felmerülhet, hogy a gyerekemmel bármi probléma lehet, akkor azt megbeszélem a vedőnő-vel vagy a gyerekorvossal.

1) ha nincs semmi bej, akkor elmondom anyósnak, hogy feleslegesen aggódott

2) ha ne adj isten valami kiderül, akkor meg köszönöm az anyósnak, hogy szolt.

2023. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 LuckyLevi ***** válasza:
73%
#21 A 3. lemaradt. Eldöntöm, hogy minden rendben a gyerekkel és mindenki hülye, a férjem anyás. Megszakítom a kapcsolatot anyóssal.
2023. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
15 hónaposan már csak 3 havonta kell védőnőhöz járni. Mi jövőhéten megyünk. Meglátom hogy ő mit mond.
2023. aug. 11. 10:23
 24/28 anonim ***** válasza:
14%

A férjem nagyon anyás szóval fogja az anyjáék pártját. Nem igazán áll ki mellettem - de kellett a gyerek egy olyannal, aki maga is anyuci kisfia.


Éltem ilyen fiúcskával és az eljegyzésig nem jutottunk el, mert inkább szakítottam - bocs, menekültem.


Kérdező :ha nem jó, akkor válj el, ennyi. Ja, az nehéz meg az egyedülálló anyaság is. Hát, valamit valamiért.

2023. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én szomszédomban lévö anyukája is szólt az anyósa, hogy szerinte nincs rendben a gyerek mozgása, ott is volt sértődés, aztán kiderült, hogy tényleg, fejlesztésre is kellett hordani.


Nem tudom, miért kell megsértődni ilyeneken, inkább gondold át, igaza lehet-e

2023. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
86%

Oké, nem tudtam, hogy most 3 havonta nézi védőnő és gyerekdoki.

Tényleg kérdezz rá szerintem is, főleg, ha most mentek majd.

2023. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Darius- ***** válasza:
64%
Kerüld. Piti dolog miatt utálod, mi lesz majd amikor tényleg rosszat tesz. Sok sikert, szerintem boldog tudsz lenni így is. Akit utálunk legjobb kerülni.
2023. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos saját tapasztalatból tudom,pont azok véleményét zárjuk ki legelőbb,akik nem nőttek a szívünkhöz. Nekem egyedül a szomszédom fújta,hogy gond van a 2 éves gyerekemmel. A család meg elfogult volt,és velem együtt mindenki a szomszédot szidta. Kiderült,hogy auti a fiam. A tanácsadásról meg annyit,hogy csak perceket foglalkoznak ott egy egy gyerekkel,és nem annyit,hogy bármi kiderülhessen. Neked kell szóbahoznod,hogy a doktornő mire figyeljen,mert nem biztos,hogy abban a kb 10 percben ő meglátja a problémát.

Inkább ne legyen semmi a gyermekeddel,de ha mégis van,akkor utána magadat fogod okolni,hogy dacból nem kapta meg időben a fejlesztést.

2023. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!