Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom anyósomékat mit tegyek?

Nem bírom anyósomékat mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyerekünk 15 hónapos. Anyós kitalálta hogy szerinte furcsán megy a kicsim. Másfél hónapja totyog. Mondtam hogy még gyenge meg ez változik stb. Senki más nem mond ilyet. Az én családomba mindenki azt mondja hogy semmi baja a gyereknek, és én is úgy látom hogy nincs baja. A férjem nagyon anyás szóval fogja az anyjáék pártját. Nem igazán áll ki mellettem. A nővére el sem köszön a kislányával egyetemben csak elmennek. Úgy szól rájuk hogy és a feleségemnek nem köszöntök? Mit tanácsoltok? Ne menjek át egyáltalán? Ok nem megyek. De a gyerekről akkor is fog vizionálni baromságokat nem?
2023. aug. 10. 19:31
1 2 3
 1/28 LuckyLevi ***** válasza:
93%
Ha nem mész át, a férjed, akkor is hozza az infókat. De, ha nem érzed ott jól magad, akkor érdemes csökkenteni a találkozókat.
2023. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
A legnagyobb baj hogy a férjed nem áll ki melletted. Nálunk hosszú évekig ez ment, nemrég megmondtam hogy válasszon vagy ők vagy mi de ezt nem viselem. Majd az anyja előtt nekem adott igazat, kiállt mellettem. Azóta anyósom nem jön és megjobban utal mint eddig
2023. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Mondd neki, hogy látta gyerekorvos, mindne rendben van.
2023. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Mond neki hogy ki vagy ettől készülve légyszi ne tegyék mert őrületbe kerget. Ha nem hagyják abba mond hogy nem fogják látni többé a gyereket. Abba kellene hogy hagyják.
2023. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Eldöntöttem hogy nem fogok átjárni. Ha pedig továbbra is hallom tőlük a hülyeséget akkor megmondom amit az utolsó válaszoló írt. 😬
2023. aug. 10. 20:14
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

"A férjem nagyon anyás szóval fogja az anyjáék pártját. Nem igazán áll ki mellettem."


Ez a legnagyobb probléma. Egyébként igen, az a megoldás, hogy nem mész oda... csak hát ugye ezt nem mindig lehet megtenni

2023. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen nagy probléma hogy nagyon anyás. Amikor együtt jártunk-ismerkedtünk nem csinálta ezt. Magyarul eltitkolta. Miután terhes lettem akkor mutatta meg sajnos az igazi arcát. Már rájöttem hogy miért hagyta el mindenki.
2023. aug. 10. 20:31
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

ez elég rosszul hangzik


általában egyébként igen, ezek a szülés után válnak nyilvánvalóvá. lehet amúgy uilyen volt csak nem ennyire vagy fel se tűnt..

2023. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen. Akkoriban fel se hívta az anyját csak velem volt. A terhességkor kezdte el… napjába minimum 10x hívta.. már javult ez is mert kivívtam hogy elég napi 1 telefonálás ne legyen retardált.
2023. aug. 10. 21:02
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha boldogtalan vagy mellette, el kell válni. Mit nyújt neked? Aki naponta 10-szer telefonál valahova, az konkrétan elmebeteg.

6-os: "csak hát ugye ezt nem mindig lehet megtenni" Hogy mi van? Má' mé' ne lehetne megtenni?

2023. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!