Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom anyósomékat mit tegyek?

Nem bírom anyósomékat mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyerekünk 15 hónapos. Anyós kitalálta hogy szerinte furcsán megy a kicsim. Másfél hónapja totyog. Mondtam hogy még gyenge meg ez változik stb. Senki más nem mond ilyet. Az én családomba mindenki azt mondja hogy semmi baja a gyereknek, és én is úgy látom hogy nincs baja. A férjem nagyon anyás szóval fogja az anyjáék pártját. Nem igazán áll ki mellettem. A nővére el sem köszön a kislányával egyetemben csak elmennek. Úgy szól rájuk hogy és a feleségemnek nem köszöntök? Mit tanácsoltok? Ne menjek át egyáltalán? Ok nem megyek. De a gyerekről akkor is fog vizionálni baromságokat nem?
2023. aug. 10. 19:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Mondd azt, amit a 3-as ajánl.
2023. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%

Nagyi, miért nem látogattál gyerekkoromban?

Anyád eltiltott tőled.

Miért?

Mert azt mondtam neki, hogy furcsán mész.


Komoly :D

2023. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%

Na, megjött a napi "utálom az anyósomat, bezzeg az én családom milyen jófej" kérdés.


1. Lehet, hogy tényleg nincs rendben valami a gyereked járásával, mi innen nem tudhatjuk, nem látjuk, sokan nem akarnak szembenézni azzal, ha van valami gond a gyerekkel.


2. A férjed az anyjához húz, nem értem, mi ebben a furcsa, leírásod alapján te is ezt teszed. Neked lehet, neki nem?


3. Nem kell mindig veled egyetértenie. Ha valamiben az anyjával egyezik meg a véleménye, az is rendben van, nem kell mindenben melletted kiállnia, ha úgy érzi, nem neked van igazad, nem te vagy a világ közepe.


4. A gyerek nem a te kizárólagos tulajdonod, hogy megszabd, hova mehet és hova nem. A férjednek ugyanolyan gyereke, ugyanolyan joga van elvinni látogatóba a családjához, mint neked a tiédhez.

2023. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Amennyire elhet minimalizálod velük a kapcsolatot.
2023. aug. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
13/14 képzeld nem napi utálom az anyósomat. Hanem mindig🤣🤣🤣🤣🤣 viccet félretéve a lányának is van egy kislánya azt is elzavarta pszichológushoz. Megmondja mindig hogy hova miként. Nekem ez nem tetszik. Ne szóljon bele a gyermek körüli dolgokba! Megy nekem is boldogulok! Sose kellett segítség! Főleg nem ilyen kotnyelesség.
2023. aug. 11. 08:55
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Édes faxom, de hát mit telefonált naponta tízszer az anyjával? Én sem terhesen, sem pici babával nem telefonáltam ennyiszer anyámnak, pedig jó a kapcsolat, és ő 100 kilométerre lakott (2 naponta hívtuk egymást akkoriban).
2023. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
13-as, igaz, az enyém 26 évvel ezelőtt volt 1 éves, de szerintem most is úgy van, hogy havonta kell vinni tanácsadásra, ahol gyerekorvos is, védőnő is ott van, megvizsgálják, megnézik a gyereket, és ha kell, beutalják szakorvoshoz.
2023. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

"A férjed az anyjához húz, nem értem, mi ebben a furcsa,"


Azért az "anyjához húz", és a napi tízszer hívja (jó, hívta) telefonon, aközött van egy árnyalatnyi átmenet.

2023. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%

"A férjem nagyon anyás szóval fogja az anyjáék pártját. Nem igazán áll ki mellettem."


Én mondjuk nem várom el, hogy kiálljon mellettem, ha azt gondolja, nem nekem van igazam. Lehet, hogy szerinte is furcsa a gyerek. E

2023. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
De a maiakat nem látja gyerekorvos havonta?
2023. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!