Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális dolog szerintetek?

Ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggelizünk a kislányommal (1 éves) és a férjemmel, már majdnem végeztünk mikor hívja férjemet az anyja, hogy itthon vagyunk e, mondja a férjem hogy igen, jó akkor mindjárt indulnak hozzánk (20 km). Súgok a férjemnek, hogy hát jön hozzánk a barátnőm meg a kislánya. (Már egy hete le volt beszélve) Mondja anyósnak erre egyből megváltozott a hangja ..de hogy most azonnal tudnának indulni. Mondta férjem hogy reggeli után egyből jönnek..


Meg nem kérdezte volna hogy rá érünk e...nem.. egyből hogy jó.. itthon vagyunk akkor mindjárt indulnak hozzánk.

Megsértődött szerintem, hogy ma nem jöhettek, de holnap jönnek. 😂😂😂😂


2023. jan. 25. 17:48
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
40: Szerintem ott anyóspajtásnál volt ott valami kattanás előtte is, csak akkor még nem volt feltűnő senkinek sem. Vagy maximum az érez rá ilyenekre, aki pl. kezeletlen személyiségzavaros szülő mellett nő fel és/vagy pszichológiában jártas, netalán még le is diplomázott belőle. Nálam az első dolog fent áll és sajnos, volt jó pár megérzés, ami bevált, kb. 10-ből 9.
2023. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
84%
nalunk 4 hónapig tartott felujitas, anyos felajanlotta hogy koltozzunk sddig oda, utana irt nekem egy listat mit kell megkavitanom a haznal es milyen feladatok varnak rám, hozzateszem en es a testverem ujitottuk fel a házat csak villanyt es vizet csinálta szaki. en meg mondtam neki koszonom a felajanlast de azt hittem önzetlenul teszi, nem vagyok senki cseledje, es a munka es a hazfelujtas utan se idom se energiam nincs meg az o szarjait is javitgatni, igy megkoszontem ex inkabb a tesomnal csoveztem egy jogamatracon
2023. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
hoppa ezt nem kde akartam irniXD
2023. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!