Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális dolog szerintetek?

Ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggelizünk a kislányommal (1 éves) és a férjemmel, már majdnem végeztünk mikor hívja férjemet az anyja, hogy itthon vagyunk e, mondja a férjem hogy igen, jó akkor mindjárt indulnak hozzánk (20 km). Súgok a férjemnek, hogy hát jön hozzánk a barátnőm meg a kislánya. (Már egy hete le volt beszélve) Mondja anyósnak erre egyből megváltozott a hangja ..de hogy most azonnal tudnának indulni. Mondta férjem hogy reggeli után egyből jönnek..


Meg nem kérdezte volna hogy rá érünk e...nem.. egyből hogy jó.. itthon vagyunk akkor mindjárt indulnak hozzánk.

Megsértődött szerintem, hogy ma nem jöhettek, de holnap jönnek. 😂😂😂😂


2023. jan. 25. 17:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
33%

Ma reggel reggelizünk a kislányommal (1 éves) és a férjemmel


Mondjuk nem csoda, ha anyóstól is félted a gyereket, ha csak a tiédnek tartod. Freudnak tetszene.

2023. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
32%
Anyós a javából
2023. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan a gyakorikérdések arra való, hogy szidjuk az anyóst? Utálod az anyósodat. Egészségedre, utáld. Ezen mi a kérdés?

"Megsértődött szerintem." Fogalmad sincs, hogy megsértődött-e, csak tippelsz. Majd utána fel vagy háborodva, hogy micsoda dolog már, hogy megsértődik. Ami vagy megtörtént, vagy nem. És ha megsértődött, akkor mi van? Akkor a föld megáll a forgásában? Az az ő dolga. Rád nem tartozik. Fel kéne nőni!

2023. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
24%
Hajrá gyakori népe rúgjatok csak bele szegény kérdezőbe, micsoda pofátlanság már, hogy fel mert tenni egy kérdést!!
2023. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%
Az én anyósom is ezt csinálta. Volt olyan, hogy egy hétfő délután úgy estem haza, munka, bank, fogászat után, azt se tudtam takarítani kezdjek vagy vacsorát főzni. Erre beállított. A barátnőjével, akit látásból ismerünk csak. Akkor telt be a pohár, mikor úgy jött hozzánk, hogy nem voltunk otthon, de akkor is bejutott a házba, tudta hol van a pótkulcs. Végig kolbászolt az egész házon, még a hálószobánkban is szétnézett, meg is jegyezte milyen kupi van már megint. Akkor közöltem vele, akkor jöhet legközelebb, ha előtte felhív, és megkérdezi alkalmas e. Máskülönben át nem teheti a lábát a kapun. Megértette. Azóta nem jött hozzánk.
2023. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
97%
Anyósom is folyton betoppan, de újabban két szóval lerázom, látja hogy épp rosszkor jött lelép magától is.
2023. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem lenne normális. Volt már, hogy próbálkoztak a mieink is ilyen spontán látogatással, de el lettek küldve, és nem mondtuk meg nekik, hogy más program miatt vagy miért.
2023. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
88%
Akkor végülis nem mentek? Próbálkozni azért csak szabad, nem?
2023. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%
Majd megszokja hogy nem ö a világ közepe és nem neki ugral mindenki.
2023. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk szinte nem kerdez hanem inkabb szol hogy mar elindult és hamondom hogy most nem jó addig beszél hogy mpnsom hogy jó gyere ha akarsz...persze mindig akar..

Ha meg tutira akar valamit akkor engem.kikerül és a fiat kerdezi aki bármire igent mond..

2023. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!