Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális dolog szerintetek?

Ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggelizünk a kislányommal (1 éves) és a férjemmel, már majdnem végeztünk mikor hívja férjemet az anyja, hogy itthon vagyunk e, mondja a férjem hogy igen, jó akkor mindjárt indulnak hozzánk (20 km). Súgok a férjemnek, hogy hát jön hozzánk a barátnőm meg a kislánya. (Már egy hete le volt beszélve) Mondja anyósnak erre egyből megváltozott a hangja ..de hogy most azonnal tudnának indulni. Mondta férjem hogy reggeli után egyből jönnek..


Meg nem kérdezte volna hogy rá érünk e...nem.. egyből hogy jó.. itthon vagyunk akkor mindjárt indulnak hozzánk.

Megsértődött szerintem, hogy ma nem jöhettek, de holnap jönnek. 😂😂😂😂


2023. jan. 25. 17:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
92%

Nem, szerintem sem az.

A gyerekem három évesen csinálta ezt utoljára, hogy megkérdezte a mamáját, otthon van-e, mert szeretné meglátogatni most azonnal. De még akkor is próbáltuk megértetni, hogy nem ér rá mindenki folyamatosan vendéget fogadni. Ha egy felnőtt sértődne meg rám emiatt, valószínűleg még előfordulna pár alkalommal, amíg meg nem szokja szépen.

2023. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
87%
Kérte már a fia, hogy előzetes egyeztetés nélkül ne menjenek hozzátok? Ha nem, tegye meg, meccseljék le egymás között. Ti szoktatok csak úgy beugrani hozzájuk?
2023. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is jó volt.

Pont nyugodíjas lett anyósom a amikor még csak pár hónapos volt a gyermekem. Eleinte jött úgy hogy nem szólt róla, azzal a szöveggel hogy pont erre jártam és gondoltam beugrok. Beengedtem max fél órát. Utanna már ott tartottunk hogy beállított este 8-kor vagy 9-kor. Ezt eljátszotta 1 hónapig és elegem lett nekem is, illetve a férjemnek is. Utanna már nem engedtuk be. Mondtuk neki hogy nem alkalmas. Utána napközben jött volna vagy délelőtt. Csak amikor mentünk orvosi vizsgálatra akkor is pont jött, és még neki állt fentebb hogy elmegyunk. én meg közöltem vele hogy elég volt, mostantól tessék előre felhivni legalább 1 héttel és akkor még készülődni is tudok.

2023. jan. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
27%
A férjed tudja, hogy a kislány csak a tiéd, momzilla?
2023. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
79%
Jaj istenem most már azért abba ne kössetek bele, hogy azt írta, hogy a lányommal és a férjemmel 🤣...baszki.
2023. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
25%
Kedves anyukák!Kívánom nektek,hogy ha esetleg vigyázni kell majd az unokákra,akkor a nagymamák is így reagáljanak,ahogy most ti.
2023. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
68%
26: pedig jobb, ha nem tolakszik oda semmifele anyos… foleg, ha nem szivesen latott, amire nyilvan raszolgalt. Olyan nincs, hogy valakit csak viccbol nem akarnak latni. Be kell tartani a hatarokat. Mindenkinek, de az anyosnak foleg. A gyereke nem a tulajdona es az anyos mar nem ebbe a szuk csaladba tartozik bele.
2023. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a "most beugrunk" úgy alapból nagy-nagy NEM.


Vagy szólsz egy nappal előbb, vagy nem jössz - ha rokon, ha barát, ha anyám, ha anyósom, ugyanis van egy napirendünk, amit nem rúgok fel senki kedvéért, mert ő kitalálja, hogy félórán belül itt van "unokázni" - vagy bármi miatt.

2023. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
76%

26-os, nekem ALAP, hogy legalább egy nappal előtte szólok, de hogyha konkrét felügyeletre van szükségem, akkor legalább egy hét, hogy ha nemet mond, vagy bármi, akkor tudják alkalmazkodni.


Más az, amikor SOS van, bármelyikünknél. Amikor a rokonom szétvágta a karját, mindent félredobva azonnal ugrottam az autóba és vittem be a balesetire (nekem volt jogsim, és gyorsabban beértem vele, mint a ki tudja honnan érkező mentőautó) - de egy "látogatás" messze nem ilyen komolyságú dolog.

2023. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
89%
Felhívott, hogy jönnének, es mikor mondtatok, hogy most nem jó, nem jöttek. Komolyan nem értem, hogy mi a baja itt ezzel mindenkinek. A kérdező azon izél, hogy az anyósnak MEGVÁLTOZOTT A HANGJA. Botrány, komolyan. Semmi probléma nincs azzal, ahogy anyós viselkedett, de aki problémázásra keres okot, az talál.
2023. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!