Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális dolog szerintetek?

Ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggelizünk a kislányommal (1 éves) és a férjemmel, már majdnem végeztünk mikor hívja férjemet az anyja, hogy itthon vagyunk e, mondja a férjem hogy igen, jó akkor mindjárt indulnak hozzánk (20 km). Súgok a férjemnek, hogy hát jön hozzánk a barátnőm meg a kislánya. (Már egy hete le volt beszélve) Mondja anyósnak erre egyből megváltozott a hangja ..de hogy most azonnal tudnának indulni. Mondta férjem hogy reggeli után egyből jönnek..


Meg nem kérdezte volna hogy rá érünk e...nem.. egyből hogy jó.. itthon vagyunk akkor mindjárt indulnak hozzánk.

Megsértődött szerintem, hogy ma nem jöhettek, de holnap jönnek. 😂😂😂😂


2023. jan. 25. 17:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Most tulajdonképpen mi a kérdés? Csak idejöttél elmesélni egy sztorit. Ebben a szituban semmi rendkívüli nincsen. Milyen véleményemet vársz?
2023. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Az hogy normális dolog e hogy megsértődik az anyós, hogy nem jöhettek el. Hogy nem mondtam vissza az egy hete lebeszélt időpontot a barátnőmmel. Vagy mit várt szerinted?!?!
2023. jan. 25. 17:53
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem normális. Ha valaki jönni szeretne hozzánk, akkor kérdezze meg, hogy most átjöhetnek-e, viszont szerintem pofátlanság így kijelenteni, hogy ők mindjárt jönnek. Nem szeretem, mikor valaki így konkrétan ráakarja magát erőszakolni a másikra. Most ha anyós ezen megsértődik, sértődjön, de nem jogosan sértődik meg.
2023. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Kurvára nem.normális én anyósom is ilyeneket csinál...De ha nem jo akkor nem.megyek hat persze hogy a kisfia azt mondja hogy nem zavar...
2023. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%
Azt hol írtad le, hogy megsértődött?
2023. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%
nem normalis. az enyem annak idejen kovetelte es elvarta, ha o jon, mert eppen akkor van kedve, azonnal kuldjuk el a baratunkat, aki mar ott van nalunk. nonszensz.
2023. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%
Fu bszki nekem kisebb agyérgörcsöm lett mire végigolvastam
2023. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
29%
itt van egy anyos jol lepontozni. jellemzo ;-)
2023. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
74%
Szakadunk a röhögéstől mi is 🙄🙄🙄
2023. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Spontán akartak jönni,ráértek, unokázni akartak stb Kicsit megbántódott. Egyszerűen ennyi. Ne gondold túl. Amúgy ha csak ennyi és amúgy jól kijöttök miért vagy ilyen?
2023. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!