Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sertodott be ram?

Jogosan sertodott be ram?

Figyelt kérdés

Egy telken de kulon hazba elunk anyossal. Van egy kozel egy eves kislany. Ma monpdtam anyosnak, hogy elmegyunk setalni, majd jovunk. Fel ora mulva ketsegbeesve hivott fel, hogy hol vagyunk mar. Beultunk a szomszedhoz beszelgetni kicsit, de o mar kb temette a gyereket. Ra egy orara hazaertunk es szamonkert, hogy hol voltunk, miert voltunk el eddig. En nyugodtan mondtam neki, hogy legyszi ne kelljen mar engedelyt kernem felnottkent tole, hogy elvigyem a gyerekemet valahova. Meg hogy ne legyen ketsegbeesve, mert nincs miert, bevonzani meg nem kell semmit. Megsertodott ram, majd elkezdett szurkalodni, hogy ne sertodjek meg. Mondtam neki, hogy nem sertodtem meg csak egy kicsit probalja meg kevesbe felteni a gyereket. Hat verig van sertodve. Szerintem nincs igaza, parom szerint sincs.

Ti hogy latjatok?

Tenyleg nem voltam vele se bunko, se lekezelo. Tok normalisan beszeltem hozza. En ugy erzem, hogy felti velem az unokajat elengedni, kozbe semmi okot nem adtam erre tudomasom szerint.

Par dologba probalt mar beleszolni pl a cumisuvegbe, hogy kell a gyereknek (szoptatom es poharbol iszik), a cumit eroltette volna efy idobe, ott magatol jott ra hogy nem kell a gyereknek.


2021. júl. 25. 15:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Tök jól csináltad, én biztos nem ilyen nyugodt hangon mondtam volna.

18# Te meg aztán pláne:D

Biztos nem türném, hogy számon kérjen és bármibe bele szóljon.

Hidd el, azt még annyit se akarná, hogy elköltöztettek.

2021. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!