Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sertodott be ram?

Jogosan sertodott be ram?

Figyelt kérdés

Egy telken de kulon hazba elunk anyossal. Van egy kozel egy eves kislany. Ma monpdtam anyosnak, hogy elmegyunk setalni, majd jovunk. Fel ora mulva ketsegbeesve hivott fel, hogy hol vagyunk mar. Beultunk a szomszedhoz beszelgetni kicsit, de o mar kb temette a gyereket. Ra egy orara hazaertunk es szamonkert, hogy hol voltunk, miert voltunk el eddig. En nyugodtan mondtam neki, hogy legyszi ne kelljen mar engedelyt kernem felnottkent tole, hogy elvigyem a gyerekemet valahova. Meg hogy ne legyen ketsegbeesve, mert nincs miert, bevonzani meg nem kell semmit. Megsertodott ram, majd elkezdett szurkalodni, hogy ne sertodjek meg. Mondtam neki, hogy nem sertodtem meg csak egy kicsit probalja meg kevesbe felteni a gyereket. Hat verig van sertodve. Szerintem nincs igaza, parom szerint sincs.

Ti hogy latjatok?

Tenyleg nem voltam vele se bunko, se lekezelo. Tok normalisan beszeltem hozza. En ugy erzem, hogy felti velem az unokajat elengedni, kozbe semmi okot nem adtam erre tudomasom szerint.

Par dologba probalt mar beleszolni pl a cumisuvegbe, hogy kell a gyereknek (szoptatom es poharbol iszik), a cumit eroltette volna efy idobe, ott magatol jott ra hogy nem kell a gyereknek.


2021. júl. 25. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Ez megint tipikus "bolhából elefántot" csinálsz, piti ügy miatt teszel ki egy anyósgyűlölő kérdést. Nagyon ráérhetsz erre a kislány mellett.
2021. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hol anyosgyulolo a kerdesem?
2021. júl. 25. 15:54
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Utálom, ha nem tudom, kb mikor várjak haza valakit. Sose tud meg, milyen, mikor a rendőr csenget helyette.
2021. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3# mindennap elmegyek vele 1-1,5orat setalni. Van amikor jon velunk. Szoval tudta kb merre, mennyi idore megyunk, mert ugyanarra megyunk miota jarunk setalni. Ezert nem ertem a szamonkerest.
2021. júl. 25. 15:59
 5/21 anonim ***** válasza:
10%

#4

Rossz a gondolatmeneted!

Nem számonkért, hanem féltett, izgult miattatok és ilyen állapotban hosszabbnak tűnik az idő.

Lehet, hogy ez téged zavar, de aki nagycsaládban él, annak ez nem újdonság.

Tényleg nem indokolt erről kérdést kiírni.

2021. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5# az elmult 8 honapban most jutott eszebe izgulni?
2021. júl. 25. 16:09
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyáltalán nem volt jogos a számonkérés, amennyiben nem azt mondtad, hogy 10 percen belül otthon lesztek. 1-2 óra séta, főleg, ha ez mindennapos teljesen átlagos, semmilyen aggódásra nem ad okot.
2021. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk ezer fok van, a franc vinné ki az egy éves gyereket napközben. Mivel fogalma nem volt róla, hogy nem kint flangáltok, szerintem még jogosan is aggódott.
2021. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán mi a jó büdös francért kéne bárkinek is beszámolnia a kérdezőnek (plane anyósnak!) arról, hogy hova megy a saját gyerekével?! Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.

Főleg, hogy a kérdező szólt is, hogy mennek sétálni, majd jönnek, nem mondott időt! Erre felhívja fél óra múlva, hogy hol vannak már, majd miután hazaérnek elszámoltatja mégis hol voltak és még ő sértődik be?! Ne vicceljünk már! Semmi joga elszámoltatni a kérdezőt, aki pedig nem tartozik semmiféle beszámolnivalóval az anyósa fele!

2021. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8# az a franc viszi napkozbe setalni, akinek ingerszegeny lett az elmult honapokban az elete es unja mar a kertbe a le-fel toligalast.
2021. júl. 25. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!